Zamknij

Tymek nową gwiazdą polskiego rapu? Jego teledysk ma ponad 70 milionów wyświetleń

Piotr Krajewski
05.07.2019 15:30
Tymek Język ciała raper nową gwiazdą teledysk pobił Tamagotchi i ma ponad 70 milionów wyświetleń
fot. Youtube

Tymek to nowa gwiazda polskiego rapu, która robi furorę wśród młodych słuchaczy. Jego singiel „Język ciała” bije rekordy popularności w internecie. Oficjalny teledysk obejrzano już ponad 73 miliony razy i tym samym słynny przebój polskiego YouTube’a, czyli klip do hitu „Tamagotchi” Taconafide.

Tymek nową gwiazdą polskiego rapu. Hit „Język ciała” lepszy od „Tamagotchi”

Raper Tymek bije rekordy popularności. Nowy gwiazdor młodego pokolenia jest prawdziwą internetową sensacją i może pochwalić się hitem „Język ciała”, który zdążył już sporo namieszać w sieci.

>> Tymek - kim jest Tymoteusz Bucki, raper i autor utworu "Język Ciała"?

Oficjalny teledysk do utworu „Język ciała” jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich wideoklipów. Po zaledwie kilku miesiącach od premiery wideo może pochwalić się ponad 73 milionami wyświetleń, co robi ogromne wrażenie. Tym samym Tymek pobił wielki zeszłoroczny przebój „Tamagotchi” Taconafide, wspólnego projektu raperów Taco Hemingwaya i Quebonafide. Teledysk duetu obejrzano „zaledwie” 71 milionów razy.

Okazuje się, że fanką przeboju „Języka ciała” jest również sama Maryla Rodowicz. Legendarna polska piosenkarka jakiś czas temu opublikowała na Instagramie krótkie wideo, na którym słucha młodego rapera. Wszystko na to wskazuje, że hit Tymka może stać się wielkim przebojem lata 2019.

>> Hity lata 2019: 15 przebojów idealnych na tegoroczne wakacje

Tymek, a tak naprawdę Tymoteusz Bucki, urodził się w 1994 roku w Opolu. Jako dziecko wyjechał do Włoch. Po kilku latach powrócił do Polski, gdzie rozpoczął na poważnie swoją przygodę z muzyką. Dziś jest jednym z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia.

W 2018 roku Tymek znalazł się w prestiżowym gronie Młodych Wilków Popkillera, czyli słynnej w branży akcji promującej najbardziej obiecujące talenty polskiej sceny hip-hopowej.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK