Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ulewa nie przeszkodziła Lorde! Zobacz fragmenty koncertu podczas Open'er Festival [WIDEO]

14.07.2017 14:51

Tak deszczowej pogody uczestnicy Open’er Festival nie doświadczyli od dawna. Wielką ulewę na własnej skórze poczuła także 20-letnia Lorde, która wystąpiła na zakończenie ostatniego dnia imprezy. Organizatorzy festiwalu opublikowali wyjątkowe fragmenty z koncertu. Zobaczcie, jak jej poszło!

Ulewa nie przeszkodziła Lorde! Zobacz fragmenty koncertu podczas Open'er Festival [WIDEO] fot. Youtube (Alter Art)

Występ na gdyńskim festiwalu był pierwszym koncertem piosenkarki w Polsce. Jak widać na zamieszczonych przez organizatorów imprezy filmach, Lorde zapamięta ten wieczór na długo. Nie tylko ze względu na fatalną pogodę. Uczestnicy Open’era przyjęli młodą artystkę niezwykle ciepło i bawili się świetnie przy jej przebojach. Poniżej możecie zobaczyć, co działo się przy utworach „Royals”, „Team” i „Green Light”.

Lorde: muzyczny fenomen z dalekiej Nowej Zelandii

Nowozelandka to jedna z najciekawszych postaci współczesnej sceny muzycznej. Mimo że ma dopiero 20 lat, osiągnęła już naprawdę dużo. Nie mając nawet 17 lat, Lorde wydała utwór „Royals”, który stał się wielkim hitem na całym świecie. Przebój przyniósł nastolatce popularność i ogromny sukces na 56. gali rozdania nagród Grammy – zgarnęła dwie statuetki, w tym w prestiżowej kategorii „piosenka roku”.

W czerwcu 2017 roku wydała drugi album „Melodrama”, który podobnie jak debiutancki krążek „Pure Heroine”, został świetnie odebrany przez fanów i krytyków muzycznych.

Open'er Festival 2017: Dua Lipa w wywiadzie dla Radia ZET

Brytyjska wokalistka zrobiła furorę podczas ostatniego dnia tegorocznego Open’er Festival. Jej występ na Tent Stage spotkał się z niezwykle gorącym przyjęciem. Przed koncertem udało się porozmawiać z artystką. Tutaj możecie przeczytać nasz wywiad z Dua Lipą.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi