Zamknij

Urszula z nowym singlem "Kilka słów". "Chcieliśmy pokazać, że każda kobieta jest wyjątkowa" [WIDEO]

05.08.2021 11:50
Urszula
fot. mat.prasowe/Universal Music

Urszula zaprezentowała premierowy utwór "Kilka słów". Wokalistka od 35 lat na scenie balansuje między rockiem i popem. Posłuchaj jej kolejnego singla.

Urszula to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, których styl muzyczny lawiruje między popem a rockiem. Artystka w latach 80. nawiązała współpracę z kultową Budką Suflera i wykonywała hity takie jak "Luz blues, w niebie same dziury" czy też "Malinowy król" i "Dmuchawce, latawce, wiatr". Na początku lat 90. wyleciała do Stanów Zjednoczonych, a po powrocie do Polski nagrała znacznie cięższy materiał - płytę "Biała droga". Album sprzedał się w nakładzie 800 tysięcy egzemplarzy.

Urszula prezentuje nowy singiel "Kilka słów"

Autorka przebojów takich jak "Konik na biegunach" czy rockowej ballady "Na sen" powraca z nowym singlem. "Kilka słów" to nowy rozdział w wieloletnim dorobku polskiej artystki.

Urszula w swoim singlu zachwyca niepowtarzalną barwą głosu, ekspresją oraz naturalnością. Tekst do utworu „Kilka słów” napisała Magdalena Wójcik (Goya), a muzykę skomponowali Bartek Wielgosz i Jerzy Runowski.

Urszula motywuje kobiety w najnowszym klipie do utworu "Kilka słów"

Do teledysku Urszula zaprosiła cudowne i zdolne kobiety, pełne pasji i energii do działania. Jak tłumaczy artystka:

Chcieliśmy pokazać, że każda kobieta, niezależnie jak wygląda czy jest grubsza, czy chudsza, za wysoka czy za niska, ma inny kolor skóry czy uprawia męski sport, to jest piękna i wyjątkowa.

Teledysk to motywujący obrazek z przesłaniem, że warto być sobą i pokazać ogromną siłę, którą mają kobiety. Za reżyserię odpowiedzialni są Dawid Ziemba i ekipa Mind Production.