VMA 2018: fenomenalny występ Jennifer Lopez. Internauci zachwyceni! [WIDEO]

21.08.2018 10:37

Jennifer Lopez wystąpiła podczas poniedziałkowej gali Video Music Awards 2018. Artystka zaprezentowała na scenie swoje największe przeboje. Internauci są zachwyceni tym występem i chwalą 49-letnią Amerykankę za świetną formę. Zobaczcie wideo!

Jennifer Lopez Video Music Awards 2018 fot. Youtube (MTV)

VMA 2018: występ Jennifer Lopez

Internauci zachwycają się występem Jennifer Lopez na Video Music Awards 2018. W trakcie gali artystka została także uhonorowana prestiżową nagrodą Video Vanguard Award, która jest przyznawana za całokształt twórczości. W przeszłości otrzymali ją już m.in. The Beatles, Michael Jackson, Madonna, U2, Britney Spears, Beyoncé i Rihanna.

Na scenie Jennifer Lopez zaprezentowała swoje największe hity. Podczas 10-minutowego występu usłyszeliśmy m.in. przeboje „Jenny From the Block”, „On The Floor”, „Waiting for Tonight” czy „Love Don't Cost A Thing”.

Występ Jennifer Lopez na VMA 2018 zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji w sieci. Internauci nie mogą nadziwić się kapitalną formą piosenkarki. Warto dodać, że w przyszłym roku Lopez skończy 50 lat, a nadal nie przestaje zachwycać wyglądem i swoim tańcem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń