Zamknij

VMA 2018: Madonna miała oddać hołd Arethcie Franklin. Internauci wściekli na jej przemowę!

Redakcja
21.08.2018 11:32
Madonna VMA 2018
fot. Instagram (Vulture)

Organizatorzy Video Music Awards 2018 postanowili uczcić pamięć Arethy Franklin, zmarłej w zeszłym tygodniu legendy muzyki soul. Przemowę, która miała być specjalnym hołdem, wygłosiła Madonna. Niestety, jej długa wypowiedź nie przypadła do gustu widzom. Internauci uznali, że Królowa Popu więcej mówiła o sobie niż na temat Franklin.

VMA 2018: Madonna oddała hołd Arethcie Franklin. Internauci krytykują przemowę

Madonna, na prośbę MTV, oddała hołd Arethcie Franklin na Video Music Awards 2018. Widzowie stwierdzi jednak, że jej przemowa na gali była daleka od idealnej, a Królowa Popu nie skupiła się na zmarłej legendzie muzyki i mówiła tylko o sobie. Przez kilka minut artystka opowiadała o początkach własnej kariery. Dopiero pod sam koniec wypowiedzi Madonna wspomniała nieco więcej o Królowej Soulu.

Zobacz także

Pewnie wszyscy zastanawiacie się, czemu opowiadam Wam tę historię. To się łączy. Żadna z tych rzeczy nie wydarzyłaby się, gdyby nie nasza Królowa Soulu. To właśnie ona doprowadziła mnie do tego miejsca, w którym jestem. Wiem też, że wpłynęła na wiele osób znajdujących się teraz tutaj. Aretho, dziękuję Ci za wzmocnienie nas wszystkich. Szacunek. Niech żyje królowa — powiedziała na sam koniec Madonna.

Pięciominutowy hołd dla Arethy Franklin wywołał burzę w sieci. Internauci niemal natychmiast zaczęli krytykować Madonnę za brak szacunku dla zmarłej gwiazdy i skupienie się przede wszystkim na sobie. Mnóstwo negatywnych komentarzy pojawiło się na Twitterze.

Pogubiłem się. Myślałem, że Madonna miała uczcić pamięć Arethy, ale jedyne co zrobiła, to oddała hołd samej sobie — pisze jej z użytkowników.

Przypomnijmy, że Aretha Franklin zmarła 16 sierpnia w wieku 76 lat. Od lat zmagała się z rakiem trzustki. Odeszła w swoim domu w Detroit otoczona rodziną i przyjaciółmi.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK