Zamknij

Nowa płyta Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Singiel już w sieci!

Redakcja
13.04.2018 14:35
Varius Manx Kasia Stankiewicz
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Varius Manx powraca z nowym utworem „Mgła nad Warszawą”, w którym możemy usłyszeć Kasię Stankiewicz. Polska artystka rozstała się z grupą 21 lat temu. Singiel pochodzi z nowego wspólnego album zespołu i piosenkarki, który ukazał się 13 kwietnia.

Varius Manx & Kasia Stankiewicz — Mgła nad Warszawą. Nowy utwór

Niezwykle emocjonalna i liryczna kompozycja „Mgła nad Warszawą” pochodzi z albumu „Ent”, którego premiera odbyła się 13 kwietnia.

W trakcie nagrywania płyty Varius Manx i Kasia Stankiewicz stworzyli ponad 20 utworów. Z nich wybrali 14, które znalazły się na nowym wydawnictwie. W większości kompozycji muzykom towarzyszył kwartet smyczkowy.

— Z tego nieoczekiwanego spotkania wyszła zaskakująco piękna płyta. Sama uwielbiam do niej wracać, gdyż jest pełna dobrych energii, a słuchając jej, czuję się, jakbym leżała na ciepłym piasku, ze słońcem na skórze i w głowie — mówi Kasia Stankiewicz i dodaje: — Czuję, że oddałam tej płycie najpiękniejszą część siebie w tym momencie.

Album „Ent” ukazał się w dwóch edycjach: standardowej i deluxe. Wersja rozszerzona zawiera dodatkowo trzy utwory, w tym zaaranżowaną inaczej „Piosenkę Księżycową”.

RadioZET.pl/PK