Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Victoria Beckham nie wróciła do Spice Girls. Teraz wyjaśnia, dlaczego

09.07.2019 13:22

Victoria Beckham zdobyła popularność za sprawą girlsbandu Spice Girls. W 2019 roku zespół został reaktywowany i dał kilkanaście koncertów. Jednak bez Posh Spice w składzie. W jednym z najnowszych wywiadów Victoria Beckham zdradziła, dlaczego nie chciała znów występować ze Spice Girls.

Victoria Beckham nie wróciła do Spice Girls zdradziła powody swojej decyzji fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News, RICHARD YOUNG / Rex Features/EAST NEWS

Victoria Beckham zdradziła, dlaczego nie wróciła do Spice Girls

Victoria Beckham nie wzięła udział w reaktywacji Spice Girls. Gwiazda udzieliła ostatnio wywiadu dla niemieckiego „Vogue”, w którym wyjaśniła, dlaczego nie pojawiła się na trasie koncertowej girlsbandu. Okazuje się, że nie była to łatwa decyzja.

>> Film animowany o Spice Girls trafi do kin. Kiedy premiera?

Decyzja, aby nie jechać w trasę koncertową ze Spice Girls, wymagała ode mnie dużej odwagi. To ja musiałam powiedzieć: „Słuchajcie, nie zrobię tego, ponieważ rzeczy teraz wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś”. Obecnie wolę skupić się na mojej rodzinie i firmie. Mam 45 lat i jestem bardzo szczęśliwa, że jestem kobietą, jaką jestem. Nie próbuję się zmienić. Chcę być najlepszą wersją samej siebie — powiedziała.

Victoria Beckham nie przestała jednak wspierać koleżanek ze Spice Girls. Kiedy rozpoczynały nową trasę koncertową, Posh Spice opublikowała specjalny wpis, w którym życzyła dziewczynom powodzenia. W jednym z wywiadów przyznała też, że zawsze będzie czuła się częścią tej słynnej grupy.

Spice Girls są uznawane za jeden z najważniejszych żeńskich zespołów w dziejach muzyki. Sprzedały ponad 80 milionów płyt, a ich utwór „Wannabe” wpisał się na stałe w popkulturową historię.  

W maju i czerwcu tego roku girlsband koncertował w Wielkiej Brytanii. Tournée Spice Girls pobiło wszelkie rekordy popularności i wyprzedało się w mgnieniu oka. Zespół zagrał łącznie 13 koncertów, a specjalnym gościem na trasie była piosenkarka Jess Glynne.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Lubisz Spice Girls?

RadioZET.pl/harpersbazaar.com/PK

Oceń