Zamknij

Victoria Beckham nie wróciła do Spice Girls. Teraz wyjaśnia, dlaczego

Piotr Krajewski
09.07.2019 13:22
Victoria Beckham nie wróciła do Spice Girls zdradziła powody swojej decyzji
fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News, RICHARD YOUNG / Rex Features/EAST NEWS

Victoria Beckham zdobyła popularność za sprawą girlsbandu Spice Girls. W 2019 roku zespół został reaktywowany i dał kilkanaście koncertów. Jednak bez Posh Spice w składzie. W jednym z najnowszych wywiadów Victoria Beckham zdradziła, dlaczego nie chciała znów występować ze Spice Girls.

Victoria Beckham zdradziła, dlaczego nie wróciła do Spice Girls

Victoria Beckham nie wzięła udział w reaktywacji Spice Girls. Gwiazda udzieliła ostatnio wywiadu dla niemieckiego „Vogue”, w którym wyjaśniła, dlaczego nie pojawiła się na trasie koncertowej girlsbandu. Okazuje się, że nie była to łatwa decyzja.

>> Film animowany o Spice Girls trafi do kin. Kiedy premiera?

Decyzja, aby nie jechać w trasę koncertową ze Spice Girls, wymagała ode mnie dużej odwagi. To ja musiałam powiedzieć: „Słuchajcie, nie zrobię tego, ponieważ rzeczy teraz wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś”. Obecnie wolę skupić się na mojej rodzinie i firmie. Mam 45 lat i jestem bardzo szczęśliwa, że jestem kobietą, jaką jestem. Nie próbuję się zmienić. Chcę być najlepszą wersją samej siebie — powiedziała.

Victoria Beckham nie przestała jednak wspierać koleżanek ze Spice Girls. Kiedy rozpoczynały nową trasę koncertową, Posh Spice opublikowała specjalny wpis, w którym życzyła dziewczynom powodzenia. W jednym z wywiadów przyznała też, że zawsze będzie czuła się częścią tej słynnej grupy.

Spice Girls są uznawane za jeden z najważniejszych żeńskich zespołów w dziejach muzyki. Sprzedały ponad 80 milionów płyt, a ich utwór „Wannabe” wpisał się na stałe w popkulturową historię.  

Zobacz także

W maju i czerwcu tego roku girlsband koncertował w Wielkiej Brytanii. Tournée Spice Girls pobiło wszelkie rekordy popularności i wyprzedało się w mgnieniu oka. Zespół zagrał łącznie 13 koncertów, a specjalnym gościem na trasie była piosenkarka Jess Glynne.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Lubisz Spice Girls?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/harpersbazaar.com/PK