Zamknij

Viki Gabor w pierwszym solowym singlu po polsku. Premiera "Afery" w Radiu ZET

16.10.2020 13:55
Viki Gabor
fot. mat. prasowe

Viki Gabor prezentuje nowy singiel „Afera”, który jest jej jedynego solowym utworem w pełni po polsku. W sieci pojawił się także oficjalny teledysk promujący kolejny hit zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019. Premiera „Afery” Viki Gabor na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 14:00.

Viki Gabor nie zwalnia tempa i wydaje kolejny singiel promujący jej debiutancką płytę „Getaway (Into My Imangination)”.

Nastoletnia gwiazda zaprezentowała właśnie teledysk do nowego singla „Afera”, który jest pierwszy, solowy utworem zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 w całości w języku polskim.

Eurowizja Junior 2020: Viki Gabor komentuje wybór Alicji Tracz na reprezentantkę Polski

Viki Gabor – „Afera”. Nowy singiel zwyciężczyni Eurowizji Junior 2020 w pełni po polsku

Viki Gabor odpowiedziała na prośby fanów, którzy bardzo chcieli zobaczyć teledysk do utworu „Afera”. Piosenkarka zdecydowała, że to właśnie ta energetyczna piosenka będzie kolejnym singlem promującym jej pierwszą płytę.

Żywiołowy teledysk do singla „Afera” stworzył Dawid Ziemba z ekipą MIND PRODUCTION, którzy zrealizowali także klip Viki do utworu „Not Gonna Get It”, ale również „Empires” Alicji Szemplińskiej czy teledyski Carli Fernandez „Hasta La Vista” i „Por Que”.

Debiutancki album Viki Gabor „Getaway (Into My Imangination)” ukazał się na początku września i miał swoją premierę w aż 18 krajach.

Viki Gabor nagrała piosenkę do nowego filmu Netflixa „Wyprawa na Księżyc”

Viki Gabor zaprezentowała piosenkę „Wznieść się chcę”, która jest polskim coverem utworu „Rocket to the Moon” z repertuaru Cathy Ang. Kompozycja promuje film „Wyprawa na Księżyc”. Singiel w wykonaniu Viki Gabor będzie można usłyszeć w napisach końcowych filmu. Pojawi się on także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej produkcji.

Premiera „Wyprawa na Księżyc” na Netflixie odbędzie się już 23 października.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK