Zamknij

Viki Gabor zmienia wizerunek i wydaje nowy singiel. Kiedy premiera "Moonlight"?

26.08.2021 08:55
Viki Gabor
fot. mat. prasowe

Viki Gabor zapowiedziała nowy singiel "Moonlight", który będzie początkiem zmian w jej karierze. Jaka sama przyznała, utwór ten jest dla niej niezwykle ważny. Piosenkarka podpisała właśnie kontrakt z nową wytwórnią i zmieniła wizerunek. Kiedy premiera singla "Moonlight"? Znamy datę!

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Jej debiutancki album zrobił niemałą furorę, teledyski zdobyły miliony wyświetleń w serwisie YouTube, a piosenkarka zgarnęła aż cztery nominacje do Fryderyków.

Gwiazda rozpoczyna kolejny etap w swojej karierze. Viki Gabor wyda wkrótce nowy singiel "Moonlight" pod szyldem wytwórni Sony Music Entertainment Poland. Kiedy premiera piosenki?

Zobacz także:  Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji? Tak skomentowała swój ewentualny udział

Viki Gabor i nowy singiel "Moonlight". Kiedy premiera?

Viki Gabor zmieniła swój wizerunek. Młoda artystka zrezygnowała z grzywki i wymieniła kolorowe garnitury na szerokie bluzy oraz jeansy. Nie bez przyczyny, ponieważ 14-latka rozpoczyna właśnie kolejny rozdział i wydaje zupełnie nowy utwór. Piosenkarka od kilku miesięcy pracuje w studio nad nowym materiałem.

Nowy singiel "Moonlight" Viki Gabor ukaże się już 3 września i będzie w większości w języku polskim.

To utwór dla mnie mega ważny - jest o tym co czuję kiedy kamery są wyłączone, a telefon odłożony na bok. Dedykuję go Wam - fanom, bo dzięki Waszemu wsparciu świecę tak jak moonlight i mogę być tym, kim chcę! – mówi Viki i dodaje, że to dopiero początek niespodzianek.

RadioZET.pl/mat.prasowe