Zamknij

Viki Gabor w nowym singlu "Not Gonna Get It". Piątkowa premiera w Radiu ZET

21.08.2020 09:26
Viki Gabor
fot. mat. prasowe

Viki Gabor powraca z nową piosenką „Not Gonna Get It”. To ostatni singiel zdolnej nastolatki przed premierą jej długo wyczekiwanego debiutanckiego albumu „Getaway (Into My Imagination)”. Już w piątek po godz. 16:00 słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo „Not Gonna Get It”. Viki Gabor będzie także gościem programu „Uważam ZET”.

Viki Gabor w nowym singlu „Not Gonna Get It”. Młoda piosenkarka nie zwalnia tempa i powraca z kolejnym anglojęzycznym utworem.

„Not Gonna Get It” będzie ostatnim singlem przed premierą pierwszej płyty Viki Gabor zatytułowanej „Getaway (Into My Imagination)”. Kiedy debiutancki album trafi do sklepów?

Viki Gabor — Not Gonna Get It. Nowy singiel

Viki Gabor w nowym singlu „Not Gonna Get It” nawiązuje brzmieniem do lat osiemdziesiątych. Energetyczna piosenka została stworzona przed Patryka Kumora i Dominika Buczkowskiego, czyli słynny już duet producencki Hotel Torino. To właśnie oni stworzyli m.in. przebój „Superhero”, z którym Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019.

Do internetu trafił oficjalny teledysk promujący „Not Gonna Get It”. Nawiązujący do stylistyki lat osiemdziesiątych wideoklip w reżyserii Dawida Ziemby powstał we współpracy z marką Puma. Zdjęcia zostały nakręcone na terenie warszawskiego lotniska Bemowo.

Viki Gabor: kiedy premiera debiutanckiej płyty Getaway (Into My Imagination)?

Debiutancka płyta Viki Gabor nosi tytuł „Getaway (Into My Imagination)”. Premiera albumu odbędzie się już 4 września.

Na krążku znajdzie się nie tylko najnowszy singiel „Not Gonna Get It”, ale także wielkie hity „Superhero”, „Getaway” czy „Ramię w ramię” z Kayah.

RadioZET.pl/mat.prasowe