Zamknij

Viki Gabor w nowym singlu "Toxic Love". Tym razem zainspirowała się muzyką etniczną! [WIDEO]

26.11.2021 15:28
Viki Gabor
fot. mat. prasowe / dscll

Viki Gabor wydała nowy singiel "Toxic Love". Młoda piosenkarka wróciła z nową piosenką, z którą sięga do swoich korzeni i inspiruje się muzyką etniczną. W oficjalnym teledysku występuje gwiazda TikToka, Damian Leonarski.

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych nastoletnich wokalistek w naszym kraju. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 ma na swoim koncie już kilka hitów, w tym przebój "Ramię w ramię" z Kayah.

Teraz młoda piosenkarka powraca z zupełnie nowym singlem "Toxic Love", którego brzmienie może zaskoczyć niejednego słuchacza. Viki Gabor eksperymentuje z muzyką techniczną!

Viki Gabor – "Toxic Love". W nowym singlu inspiruje się muzyką etniczną

W nowym singlu "Toxic Love" Viki Gabor zaskoczyła brzmieniem inspirowanym muzyką etniczną, która jest niezwykle bliska wokalistce. Do internetu trafił także oficjalny teledysk w reżyserii Pascala Pawliszewskiego. Viki Gabor po raz pierwszy próbuje swoich aktorskich umiejętności. W klipie pojawia się gościnnie m.in. Damian Leonarski, popularny polski tiktoker.

Jak zdradziła 14-latka, nie doświadczyła na szczęście tytułowego "toxic love", ale przy tworzeniu piosenki zainspirowała się relacjami z "przyjaciółmi", którzy z czasem okazywali się zupełnie innymi osobami niż na początku znajomości.

Viki Gabor zapowiada również, że to nie koniec muzycznych nowości w najbliższym czasie. Piosenkarka pracuje obecnie nad nową płytą z polskimi oraz zagranicznymi producentami. W 2022 roku zaprezentuje kolejne nowe utwory, nie tylko w języku polskim.

RadioZET.pl/mat.prasowe