Zamknij

Viki Gabor nagrała piosenkę do filmu Netflixa. Kiedy premiera „Wyprawa na Księżyc”?

29.09.2020 09:38
Viki Gabor
fot. mat. prasowe

Viki Gabor nagrała nowy utwór „Wznieść się chcę”. Piosenka promuje nowy film animowany Netflixa „Wyprawa na Księżyc”. Kiedy premiera i o czym będzie produkcja?

Viki Gabor nie może narzekać na brak obowiązków. Ostatnie miesiące dla młodej piosenkarki są niezwykle pracowite. Niedawno ukazała się jej debiutancka płyta, nastolatka była także jurorką w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020”, a teraz może pochwalić się kolejnym osiągnięciem.

13-latka właśnie nawiązała współpracę z Netflixem i nagrała utwór do nowego filmu, który już wkrótce zobaczymy w popularnym serwisie.

Eurowizja Junior 2020: Viki Gabor komentuje wybór Alicji Tracz na reprezentantkę Polski

Viki Gabor nagrała piosenkę do nowego filmu Netflixa „Wyprawa na Księżyc”

Viki Gabor zaprezentowała piosenkę „Wznieść się chcę”, która jest polskim coverem utworu „Rocket to the Moon” z repertuaru Cathy Ang. Kompozycja promuje film „Wyprawa na Księżyc”.

Singiel w wykonaniu Viki Gabor będzie można usłyszeć w napisach końcowych filmu. Pojawi się on także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej produkcji.

Wyprawa na Księżyc: kiedy premiera na Netflixie i o czym jest film?

Premiera „Wyprawa na Księżyc” na Netflixie odbędzie się już 23 października. Reżyserem filmu jest Glen Keane, słynny animator, laureat Oscara i twórca m.in. „Małej Syrenki” i „Pięknej i Bestii”. Producentami są Gennie Rim i Peilin Chou.

Film „Wyprawa na Księżyc” opowiada historię zdeterminowanej i bystrej dziewczynki, która buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić wszystkim, że legendarna bogini Księżyca jest prawdziwa.

Jej wyprawa obiera jednak nieprzewidziany kurs i prowadzi ją do niezwykłej krainy pełnej dziwacznych stworzeń (…) „Wyprawa na Księżyc” to porywająca muzyczna przygoda o dążeniu do celu, pokonywaniu przeciwności losu i potędze wyobraźni — czytamy w opisie filmu.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK