Zamknij

Viki Gabor ma starszą siostrę, która też kocha muzykę. Tak wygląda 17-letnia Melisa [FOTO]

03.06.2020 11:01
Viki Gabor ma starszą siostrę Melisa Gabor tak wygląda foto
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Viki Gabor ma niespełna 13 lat, a jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Na co dzień nastolatka może liczyć na ogromne wsparcie ze strony starszej siostry. Okazuje się, że Melisa Gabor również kocha muzykę i komponuje piosenki. Czy starsza siostra Viki Gabor też zrobi karierę na scenie?

Viki Gabor ma starszą siostrę. Tak wygląda Melisa Gabor

Viki Gabor ma starszą siostrę, która bardzo ją wspiera od początku kariery. Melisa Gabor jest starsza od 12-letniej zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 o cztery lata. Podobnie jak młodsza siostra, 17-latka uwielbia muzykę. W rozmowie z Plejadą Viki zdradziła, że siostry razem piszą i komponują utwory.

— Bardzo mnie w tym wszystkim wspiera. Razem ze mną komponuje. Jest w moim świecie i wie, jak to wszystko wygląda. Pomaga mi i wspiera. Jest po prostu super. Cieszę się, że mam taką siostrę, która ze mną pisze i rozumie te wszystkie sprawy — powiedziała Viki w trakcie wywiadu z Plejadą.

Viki Gabor zmieniła fryzurę. Nastolatka pokazała się w niecodziennym wydaniu [ZDJĘCIE]

Czy Melisa Gabor pójdzie w ślady Viki i też zrobi muzyczną karierę? Okazuje się, że starsza siostra Viki Gabor ma nieco inne plany. Autorka hitu „Ramię w ramię” zdradziła, że Melisa woli tworzyć utwory niż występować na scenie.

— Ona nie czuje, że śpiewanie to jej rzecz, wstydzi się występować na koncertach. Ale tworzymy razem. Wspólnie stworzyłyśmy Hot 16 Challenge 2 (…) Cały czas robimy jakieś nowe rzeczy i piosenki. Pracujemy razem, po prostu — wyznała Viki.

Co ciekawe, fani Viki Gabor mają już możliwość usłyszeć utwór, który siostry Gabor stworzyły razem. Na składance „Śpiewajmy razem”, która ostatnio trafiła do sklepów sieci Biedronka, znalazła się piosenka „Still Standing”.

Jak wygląda Melisa Gabor, starsza siostra Viki? Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia utalentowanej nastolatki.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/plejada.pl/PK