Zamknij

Viki Gabor na nowej muzycznej drodze. Artystka prezentuje klip do "Moonlight" i ogłasza konkurs

03.09.2021 13:16
Sony Music Polska
fot. mat. prasowe

Viki Gabor w całkiej nowej odsłonie. Młoda artystka opublikowała premierowy singiel "Moonlight”. Czternastoletnia wokalistka nie tylko zrezygnowała z grzywki i wymieniła kolorowe garnitury na szerokie bluzy. Nowy singiel to początek zmian w muzycznej karierze Viki.

Viki Gabor wydała swój debiutancki album rok niecały rok temu. Od tamtej pory życie nastolatki obróciło się o 180 stopni. Płyta pokryła się złotem, teledyski na YouTube zdobyły setki milionów wyświetleń, kalendarz koncertowy jest wypełniony po brzegi, a oprócz wygranej w Junior Eurovision Song Contest 2019, Viki może się pochwalić nagrodą Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2021 oraz czterema nominacjami do Fryderyków.

Viki Gabor z nowym singlem "Moonlight"

Skala odniesionych sukcesów i popularności Viki w zestawieniu z jej wiekiem, ogromnym talentem i skromnością wciąż budzi podziw nie tylko wśród nastoletnich fanów, ale i starszych kolegów z branży.

Urodzona w Niemczech, wychowana w Anglii, a mieszkająca od kilku lat w Krakowie wokalistka postanowiła przekornie zamknąć się kilka miesięcy temu w studio i rozpocząć prace nad nowym materiałem.

Viki Gabor zmienia wizerunek i publikuje nową muzykę

Fanom nie umknęło, że w międzyczasie Viki zmieniła swój wizerunek – porzuciła charakterystyczną fryzurę, a kolorowe garnitury zastąpiła oversize’owymi jeansami i bluzami. W połowie wakacji, na gali Fryderyk Festiwal 2021 nastolatka zaskoczyła burzą loków oraz awangardowym kostiumem śpiewając wspólnie z Kayah megahit "Ramię w ramię”.

To był jednak początek zmian i niespodzianek, które przygotowała Viki. Za pośrednictwem live’a na Instagramie, w którym uczestniczyło tysiące fanów, czternastolatka poinformowała o nowym singlu oraz kontrakcie fonograficznym.

Artystka zaprezentowała właśnie najnowszy singiel " Moonlight". Gabor tym razem zdecydowała się zaśpiewać po polsku.

Jak zapowiada kawałek Viki:

"Moonlight" to tytuł mojego pierwszego singla po długiej przerwie! Napisałam go jakiś czas temu z Jeremim Sikorskim i Mikołajem Trybulcem. To utwór dla mnie mega ważny - jest o tym co czuję kiedy kamery są wyłączone, a telefon odłożony na bok. Dedykuję go Wam - fanom, bo dzięki Waszemu wsparciu świecę tak jak moonlight i mogę być tym, kim chcę!

Gabor zrealizowała również teledysk do utworu, który nawiązuje do początku roku szkolnego. 

Pod nagraniem fani Gabor mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie. Jest o co walczyć, Viki zaprosi zwycięzców na Video Party, gdzie szczęściarze będą mieli okazję porozmawiać z wokalistką, a także czeka na nich przedpremierowa niespodzianka od młodej piosenkarki.

Po obejrzeniu teledysku napiszcie w komentarzu, z kim chcielibyście wybrać się na imprezę, którą zrobiliśmy w klipie i dlaczego. Koniecznie podajcie też swój profil na Instagramie i dodajcie hashtag #moonlight. Na komentarze czekam do 10.09, a 13.09. wybiorę 20 osób i zaproszę na Video Party, na które będziecie mogli zabrać także opisaną przez Was osobę. Będziemy mogli porozmawiać, no i pokażę Wam coś przedpremierowo… Powodzenia! See ya!

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]