Zamknij

Viki Gabor o zmianie stylu i nowym singlu "Moonlight". Premiera w Radiu ZET

03.09.2021 15:23
Viki Gabor
fot. Piotr Matusewicz/East News

Viki Gabor zaprezentowała się swoim fanom kompletnie odmieniona. Nowy singiel "Moonlight" to początek zmian w karierze 14-letniej piosenkarki. Przy okazji premiery wokalistka opowiedziała w Radiu ZET o swojej przemianie.

Viki Gabor w błyskawicznym tempie rozkręca swoją karierę muzyczną. Nastoletnia wokalistka ma na koncie takie osiągnięcia, jak wygrana w Junior Eurovision Song Contest 2019, nagroda Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2021 czy cztery nominacje do Fryderyków. Choć do niedawna elementem charakterystycznym jej wizerunku była prosta grzywka i kolorowy garnitur, piosenkarka postanowiła to zmienić. Przy okazji premiery singla "Moonlight" w Radiu ZET opowiedziała o swojej przemianie i decyzjach za nią stojących.

Zobacz także: Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji? Tak skomentowała swój ewentualny udział

Viki Gabor z nowym singlem "Moonlight"

Viki Gabor opowiedziała o nowym singlu "Moonlight" w rozmowie z Damianem Michałowskim.

- To jest kawałek bardzo "chillowy", trochę R&B. Właśnie tak chcieliśmy, gdy pisaliśmy ten utwór, żeby był trochę spokojniejszy od wszystkich, które już miałam. Jest strasznie inny od tego wszystkiego. Powolutku będziemy chcieli iść w tę stronę. To jest spokojniejszy utwór, taki na początek.

Viki Gabor podkreśliła, że choć wciąż bardzo lubi kolorowe garnitury, to jednak "ta era już odeszła". Artystka jest gotowa na kolejny, przełomowy krok i duże zmiany w swojej karierze. Gwiazda zdradziła także, o czym opowiada tekst jej nowego singla.

- Chciałam mieć taki bardzo fajny przekaz. Piosenka jest o tym, że wszyscy jesteśmy równi. Jestem jak każda inna nastolatka, zachowuję się też normalnie, czasami mogę być smutna czy zła i to jest też normalne. Chciałam udowodnić w tej piosence, że tak naprawdę niby ciężko pracuję, ale szkoła i to wszystko nadal u mnie normalnie funkcjonuje.

Słyszeliście już nowy kawałek Viki Gabor?