Zamknij

Viki Gabor podbija świat po Eurowizji Junior 2019. Wielki sukces piosenki "Superhero" na Spotify

Piotr Krajewski
03.12.2019 10:37
Viki Gabor podbija świat po Eurowizji Junior 2019 wielki sukces piosenki Superhero na Spotify
fot. Youtube screen

Viki Gabor w wielkim stylu wygrała Eurowizję Junior 2019. 12-latka może pochwalić się kolejnym niemałym sukcesem. Jej zwycięska piosenka „Superhero” trafiła do słynnego światowego zestawienia Spotify Viral 50 Global.

Viki Gabor: światowy sukces „Superhero” na Spotify

Viki Gabor to kolejna polska zwyciężczyni  Eurowizji Junior 2019. Wszystko za sprawą świetnego występu z piosenką „Superhero”, która już osiąga światowe sukcesy.

Zwycięski utwór Viki Gabor trafił na 9. miejsce zestawienia Spotify Viral 50 Global — rankingu najczęściej udostępnianych oraz dodawanych do playlist użytkowników w Spotify utworów na świecie.

Viki Gabor
fot. mat. prasowe

Od czasu konkursu „Superhero” nie przestaje robi furory w interencie. Oficjalny teledysk  Viki Gabor obejrzano już 8 milionów razy, a występ z Eurowizji Junior 2019 może pochwalić się 7 milionami wyświetleń.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Polska zwyciężyła po raz drugi

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Polska zwyciężyła w konkursie z piosenką „Superhero”, którą Wiktoria Gabor zaprezentowała w dwóch językach: polskim i angielskim. Choć w głosowaniu jury nasza reprezentantka zajęła 2. miejsce, to widzowie i internauci zdecydowali, że Polska znalazła się na 1. miejscu. Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 z 278 punktami na koncie.

Wygrana Viki Gabor to drugie zwycięstwo Polski z rzędu na Eurowizji Junior. Czegoś takiego nie dokonał wcześniej żaden inny kraj. Przypomnijmy, że w 2018 roku konkurs wygrała  Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want to Be”. We wcześniejszych latach nasz kraj nigdy nie wygrał tej imprezy.

>>  Tak Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Niesamowity moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

Zagłosuj

Czy lubisz utwór "Superhero"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK