Zamknij

Viki Gabor pokazała siostrę. Są niemal identyczne! [FOTO]

21.09.2021 13:19
Viki Gabor
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Viki Gabor zamieściła na Instagramie zdjęcie ze swoją starszą siostrą. Podobieństwo dziewczyn jest naprawdę uderzające!

Viki Gabor ma zaledwie 14 lat, jednak osiągnięć muzycznych może pozazdrościć jej niejeden dorosły muzyk. Dziewczyna w 2019 roku pojawiła się na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci i zwyciężyła rywalizację. Od tej pory jej życie nie wygląda już jak typowa codzienność nastolatki.

Viki Gabor pokazała siostrę. Uderzające podobieństwo

Artystka świetnie bawi się na scenie, jednak za możliwość realizowania marzeń w branży muzycznej płaci też niemałą cenę. Na pewno spotyka się z przypadkami zazdrości, ma znacznie więcej obowiązków niż jej rówieśnicy i mniej czasu dla siebie. Poza tym gwieździe takiego formatu o wiele trudniej chronić swoją prywatność.

Konto na Instagramie Gabor śledzi niemal 700 tysięcy osób. Każda z nich jest ciekawa życia młodej wokalistki i oczekuje, że ta podzieli się z nim, chociaż po części. Artystka dodaje na profilu głównie zdjęcia z tras koncertowych lub profesjonalnych sesji, jednak ostatnia z fotografii odznacza się na tle reszty feedu.

Viki Gabor pozuje z siostrą. Kim jest Melisa?

Viki Gabor stoi przed dużym lustrem w sklepie z ciuchami. Ubrana w luźną bluzę, dżinsy i sportowe buty raczej nie rzuca się w oczy. Jednak uwagę przykuwa kolejne zdjęcie, na którym widzimy siostrę wokalistki.

Melisa jest o trzy lata starsza od Viki. Dziewczyny mają ze sobą świetny kontakt, a nawet wspólnie komponują piosenki. Umiejętności Melisy poznał już każdy, kto słyszał #hot16challenge w wykonaniu Viki Gabor. Muzykę do wyzwania stworzyła właśnie jej siostra widoczna na zdjęciu.

Siostry mają nie tylko podobne zainteresowania, ale również styl. Melisa także stawia na wygodne, sportowe ciuchy, a na fotografii dziewczyny pozują w identycznych kamizelkach, butach i fryzurach.