Zamknij

Viki Gabor skomentowała atak na jej rodzinę. Zadedykowała medykom piosenkę [WIDEO]

22.09.2020 09:56
Viki Gabor
fot. Mateusz Jagielski/East News

Viki Gabor i jej rodzice zostali zaatakowani w Warszawie, a ojciec piosenkarki miał zostać dotkliwie pobity przez napastników. Kilka dni po przykrym incydencie zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 postanowiła odnieść się do ataku. W trakcie koncertu Viki Gabor wygłosiła krótką przemowę i zadedykowała swój hit medykom, którzy pomogli jej tacie.

Viki Gabor ma za sobą bardzo trudny czas. 11 września młoda piosenkarka i jej rodzice zostali zaatakowani na warszawskim Mokotowie, kiedy wybrali się do sklepu. Jak poinformowała Polska Agencja Prasowa, dwóch napastników miało żądać od nich pieniędzy. Gdy ojciec artystki wrócił ze sklepu i zareagował, agresorzy pobili mężczyznę.

Niedługo później napastnicy zostali złapani przez policję. Kilka dni później, podczas koncertu w Białymstoku, Viki Gabor zdecydowała się odnieść do przykrej sytuacji.

Viki Gabor zaatakowana, jej ojciec został pobity. Jest oświadczenie rodziny

Viki Gabor komentuje atak na nią i rodziców w Warszawie. Zadedykowała medykom piosenkę

Viki Gabor wygłosiła krótką przemowę przed występem ze swoim wielkim przebojem „Superhero”. Wybór piosenki nie był na pewno przypadkowy, ponieważ utwór nawiązuje do superbohaterów ratujących świat. W ten sposób 13-latka podziękowała pracownikom ochrony zdrowia za pomoc jej tacie tuż po napaści.

To jest piosenka dla wszystkich naszych bohaterów. Medyków, którzy ratują życie innych i poświęcają swoje. Chciałabym im podziękować. 11 września stało się coś złego mojemu tacie. Medycy pomogli mu strasznie, za co bardzo im wszystkim dziękuję. To było bardzo fajne z ich strony, więc brawa dla nich — powiedziała artystka.

Sprawą ataku zajmuje się obecnie policja i prokuratura. Napastnikom grozi do 12 lat więzienia.