Zamknij

Viki Gabor w Radiu ZET o Eurowizji Junior 2019: „To do mnie nie dociera”. Premiera piosenki „Superhero”

Piotr Krajewski
30.09.2019 15:42
Viki Gabor w Radiu ZET o reprezentowaniu Polski na Eurowizji Junior 2019 premiera piosenki Supehero
fot. Radio ZET

Viki Gabor będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019 z piosenką „Superhero”. W poniedziałek nasza reprezentantka pojawiła się w Radiu ZET, gdzie osobiście zapowiedziała na antenie premierę swojego eurowizyjnego utworu. „Jeszcze to do mnie dociera” — powiedziała w „Uważam ZET” utalentowana 12-latka.

Viki Gabor, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019, w Radiu ZET. Premiera „Superhero”

„Superhero” Viki Gabor to piosenka, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Tak w niedzielę zdecydowali widzowie i jurorzy programu „Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2019”. 12-letnia Wiktoria pokonała w wielkim stylu pozostałe uczestniczki i została reprezentantką Polski w konkursie.

Viki Gabor pojawiła się w poniedziałkowym „Uważam ZET”, gdzie opowiedziała Ewelinie Pacynie i Damianowi Michałowskiemu o emocjach związanych z udziałem w Eurowizji Junior 2019.

Tak naprawdę nie zdaję sobie chyba jeszcze sprawy, że będę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019. Jeszcze to do mnie nie dociera, bo dużo jest tych emocji. Spełniło się moje marzenie, więc jest to coś naprawdę wielkiego. Jestem przeszczęśliwa — powiedziała Viki Gabor na antenie Radia ZET.

Autorami piosenki „Superhero” Viki GaborPatryk Kumór i Lanberry, którzy stworzyli również utwór „Anyone I Want To Be” Roksany Węgiel. To właśnie dzięki tej piosence młoda artystka wygrała Eurowizję Junior 2018 i zapewniła Polsce pierwsze zwycięstwo w historii.

Czy „Superhero” powtórzy sukces „Anyone I Want To Be”? Przekonamy się już 24 listopada. Eurowizja Junior 2019 zostanie zorganizowana w Arenie Gliwice.

RadioZET.pl/PK