Zamknij

Viki Gabor wydała debiutancką płytę. Album 13-latki robi furorę na całym świecie

04.09.2020 10:54
Viki Gabor
fot. mat. prasowe

Viki Gabor wydała w piątek debiutancką płytę „Getaway (Into My Imagination)”. Album zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 jest dostępny na całym świecie. Pojawił się już na światowych playlistach streamingowych m.in. w Japonii, Czechach, Szwecji, Tajlandii, Wietnamie, Izraelu czy Singapurze.

Viki Gabor zaprezentowała debiutancki album. Płyta zatytułowana „Getaway (Into My Imagination)” pojawiła się we wszystkich serwisach streamingowych i jest również dostępna do kupienia w wersji fizycznej.

Na debiutanckiej płycie Viki Gabor znalazło się 12 piosenek, w tym największe hity 13-letniej piosenkarki, czyli m.in. „Superhero” i „Ramię w ramię” Kayah. Pierwszy album zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 cieszy się popularnością nie tylko w Polsce.

Debiutancka płyta Viki Gabor. Album Getaway (Into My Imagination) robi furorę na świecie

Viki Gabor może pochwalić się sporym osiągnięciem. Jej debiutancka płyta pojawiła się na listach New Music Friday Spotify już w 17 krajach. Mowa o Czechach, Słowacji, Turcji, Grecji, Izraelu, Japonii, Włoszech, Malezji, Wietnamie, Tajwanie, Islandii, Singapurze, Filipinach, Tajlandii, Indonezji, Szwecji, Danii i Polsce.

Piosenki na pierwszym albumie Viki Gabor są bardzo różnorodne. Świetnie śpiewająca wokalistka nie boi się eksperymentować z różną muzyką. Nie brakuje popu, elektroniki, a także brzmień lat osiemdziesiątych. Album powstał we współpracy z polskimi i zagranicznymi producentami.

Single wydane przed premierą płyty cieszyły się ogromną popularnością. Przeboje „Superhero” i „Ramię w ramię” pokryły się podwójną platyną, a utwór „Getaway” otrzymał status złotej płyty. Wszystkie piosenki Viki Gabor mogą pochwalić się już w sumie ponad 100 milionami streamów i wyświetleń w serwisach Spotify oraz YouTube.

Viki Gabor wystąpi na festiwalu Opole 2020

Viki Gabor będzie promować swoją debiutancką płytę w trakcie festiwalu Opole 2020. 13-letnia piosenkarka pojawi się podczas pierwszego dnia imprezy, gdzie zaprezentuje hit „Superhero” w koncercie „Od Opola do Opola”.

Piątkowy koncert „Od Opola do Opola” z udziałem Viki Gabor rozpocznie się o godz. 22:40. Wystąpią także m.in. Sanah, Alicja Szemplińska, Gromee, Kamil Bednarek czy Cleo.

Festiwal Opole 2020 - TRANSMISJA: gdzie, kiedy oglądać koncerty w TV i online? [4-7.09]

RadioZET.pl/mat.prasowe