Zamknij

Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji? Tak skomentowała swój ewentualny udział

01.07.2021 15:14
Viki Gabor
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Viki Gabor ma 13 lat. Po zwycięstwie w Eurowizji Junior wielu polskich fanów liczy na to, że utalentowaną piosenkarkę zobaczymy także w dorosłej odsłonie konkursu. Choć ze względu na swój młody wiek musi jeszcze kilka lat poczekać, w jednym z najnowszych wywiadów Viki Gabor odniosła się do ewentualnego udziału w Eurowizji. Czy jest chętna?

Viki Gabor to obok Roksany Węgiel jedna z wymarzonych reprezentantek na Eurowizji według polskich fanów. Obie artystki wygrały Eurowizję Junior, więc mają już spore doświadczenie na eurowizyjnej scenie.

Czy Viki Gabor chciałaby wystąpić kiedyś na dorosłej Eurowizji? Nastoletnia wokalistka została zapytana o to w najnowszym wywiadzie dla Plotka.

Tak Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Niesamowity moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji? Tak skomentowała swój ewentualny udział

Viki Gabor będzie w przyszłości reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji? Okazuje się, że młoda piosenkarka bardzo chciałby wziąć udział w imprezie. Musi jednak jeszcze kilka lat poczekać, ponieważ zgodnie z regulaminem każdy uczestnik musi mieć ukończone 16 lat.

To jest moje marzenie. Ostatnio oglądałam Eurowizję i pomyślałam sobie: „Ale byłoby fajnie tam wystąpić”. Najbardziej podobała mi się Rosja. Uwielbiam tę piosenkę. Tegoroczna Eurowizja w ogóle była super. Naprawdę wysoki poziom. Uwielbiam oglądać Eurowizję od małego – powiedziała w rozmowie z Plotkiem i dodała: „Występowałam na Juniorze. Byłoby fajnie, gdybym wystąpiła na dorosłej Eurowizji. To jest jedno z moich marzeń”.

Roksana Węgiel na dorosłej Eurowizji? Komentarz piosenkarki w Radiu ZET

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior. Nic więc dziwnego, że wielu fanów liczy także na udział wokalistki w dorosłej Eurowizji. Co na to sama piosenkarka? W trakcie specjalnej sesji Q&A dla Radia ZET Roxie pozwoliła sobie na komentarz i zdradziła, czy chce wystąpić na Eurowizji. Poniżej możecie zobaczyć jej wypowiedź

Roksana Węgiel wystąpi na dorosłej Eurowizji? Zdradziła Radiu ZET swoje plany [WIDEO]