Zamknij

Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji? Zwyciężczyni Eurowizji Junior zdradziła swoje plany [WIDEO]

Piotr Krajewski
26.11.2019 12:24
Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 zdradziła swoje plany
fot. Radio ZET

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Po zwycięstwie w Gliwicach reprezentantka Polski odwiedziła Radio ZET. Damian Michałowski i Ewelina Pacyna wręczyli Wiktorii wyjątkowe prezenty oraz zapytali ją, czy chciałaby wystąpić na dorosłej Eurowizji.

Viki Gabor w Radiu ZET. Wywiad ze zwyciężczynią Eurowizji Junior 2019

Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, pojawiła się w Radiu ZET, gdzie udzieliła wywiadu Damianowi Michałowskiemu i Eweliny Pacyny. 12-latka miała okazję usłyszeć gratulacje, które składali jej nasi słuchacze. Przyznała, że nie spodziewała się takiego sukcesu w konkursie i ogromnego wsparcia ze strony wielu osób.

Nie spodziewałam się, że wszyscy się tak zbiorą razem i będą na mnie głosować. Jestem bardzo szczęśliwa, że Polska jest takim fajnym krajem i razem się wspieramy. Dziękuję za te wszystkie telefony. Naprawdę bardzo mi miło — powiedziała Viki Gabor.

Prowadzący „Uważam ZET” podarowali zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 statuetkę Radia ZET, piękne kwiaty i wyjątkowy pamiętnik, w którym będzie mogła zapisywać najważniejsze momenty ze swojego życia.

>>  Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel zaliczyła wpadkę na wizji. Nie wiedziała, że ma włączony mikrofon [WIDEO]

Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji?

W trakcie wywiadu z Viki Gabor pojawił się temat dorosłego Konkursu Piosenki Eurowizji. Świeżo upieczona zwyciężczyni juniorskiej wersji konkursu została zapytana, czy chciałaby wystąpić kiedyś na Eurowizji.

Jeżeli chodzi o Eurowizję, to nie planuję. Nie mam teraz na to czasu i dopiero mam 12 lat. Ale zobaczymy. Teraz robię muzykę, a nowe single na pewno się pojawią — zdradziła Viki Gabor.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Polska zwyciężyła po raz drugi

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Polska zwyciężyła w konkursie z piosenką „Superhero”, którą Wiktoria Gabor zaprezentowała w dwóch językach: polskim i angielskim. Choć w głosowaniu jury nasza reprezentantka zajęła 2. miejsce, to widzowie i internauci zdecydowali, że Polska znalazła się na 1. miejscu. Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 z 278 punktami na koncie.

Wygrana Viki Gabor to drugie zwycięstwo Polski z rzędu na Eurowizji Junior. Czegoś takiego nie dokonał wcześniej żaden inny kraj. Przypomnijmy, że w 2018 roku konkurs wygrała Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want to Be”. We wcześniejszych latach nasz kraj nigdy nie wygrał tej imprezy.

>> Tak Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Niesamowity moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

RadioZET.pl/PK