Zamknij

Dramatyczny wypadek na koncercie. Muzyk spadł ze sceny i się połamał [WIDEO]

19.10.2021 14:08
Vince Neil
fot. Youtube / Chris Brodzik

Vince Neil zaliczył fatalny wypadek w trakcie koncertu. Muzyk zespołu Motley Crue spadł ze sceny i trafił do szpitala. W jakim stanie jest Vince Neil? Pojawiły się nowe informacje na temat wokalisty.

Vince Neil to wokalista Motley Crue, popularnego heavy metalowego zespołu ze Stanów Zjednoczonych, do którego należą także Nikki Sixx, Mick Mars i Tommy Lee.

15 października Vince Neil występował na Monsters On The Mountain w Tennessee. W trakcie występu doszło do dramatycznego wypadku – muzyk spadł ze sceny. Upadek okazał się na tyle poważny, że 60-latek trafił do szpitala.

Vince Neil spadł ze sceny i się połamał. Dramatyczny wypadek na koncercie [WIDEO]

Podczas piątkowego koncertu Vince Neil podszedł zbyt blisko krawędzi sceny, kiedy zachęcał fanów do wspólnego klaskania w rytm piosenki. W pewnym momencie wokalista spadł z hukiem na ziemię.

Występ natychmiast przerwano, a Neil został przetransportowany karetką do szpitala. Okazało się, że w wyniku nieszczęśliwego wypadku wokalista złamał kilka żeber i miał problemy z oddychaniem. Nagranie pokazujące fatalny upadek trafiło do internetu.

Zespół Motley Crue opublikował wpis, w którym poinformował o obecnym stanie zdrowia swojego członka.

Vince wrócił do domu i odpoczywa po tym, jak połamał sobie kilka żeber w piątkowy wieczór. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia, aby był gotowy zaszaleć w 2022 roku – napisał zespół.

Motley Crue planują wrócić na scenę w 2022 roku. Trasa stadionowa po Stanach Zjednoczonych miała rozpocząć się już w 2020 roku, ale w związku z pandemią koronawiursa koncerty zostały już dwa razy przełożone.

RadioZET.pl/tmz.com