Zamknij

Vito Bambino z nowym singlem "Nudy". "Tak straszył, a w ogóle się nie wynudziłam"

16.06.2021 09:43
Vito Bambino
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Vito Bambino udostępnił nowy singiel "Nudy”. Wbrew temu, co sugeruje nazwa, nie znużył słuchaczy, którzy pokochali utwór od pierwszego odtworzenia. To idealna piosenka do subiektywnych obserwacji z boku i w centrum wydarzeń jednocześnie.

Vito Bambino, czyli Mateusz Dopieralski to aktor, piosenkarz oraz wokalista zespołu Bitmania. Muzyk występuje również solo pod wspomnianym pseudonimem. Artysta bardzo często pojawia się gościnnie w kawałkach najpopularniejszych polskich artystów. Usłyszymy go w numerach Pauliny Przybysz, Quebonafide, Jana-rapowanie, Rasmentalismu czy sanah.

Vito Bambino z nowym singlem "Nudy"

Muzyk po świetnie przyjętym albumie "Poczekalnia” z 2020 oraz kilku samodzielnych singlach i gościnnych występach – w tym w piosence "Ale jazz!” sanah, która ma już status diamentowej płyty i ponad 88 milionów streamów – prezentuje nowy solowy singiel "Nudy”. Utwór skomponowali Vito i jego kolega z Bitaminy, Amar Ziembiński.

Vito swój najnowszy utwór zapowiada słowami:

"Ale raczej to nudy. Ale raczej to nie oczekuj nic". Tak jest i tym razem. Bądźmy szczerzy wobec siebie - życie jest jakie jest. Nie ma co udawać. Ooo – już wiem. Numer „nudy” jest o bezwzględnej szczerości. Teledysk również!

Vito Bambino prezentuje singiel "Nudy". Fani zachwyceni

Innego zdania są fani muzyka, którzy od razu polubili nowy utwór, który absolutnie ich nie znużył.

"Tak straszył, straszył, a w ogóle się nie wynudziłam. Brawo Vito, jak zwykle git!" - brzmi jeden z komentarzy pod klipem.

"Vito Bambino jak zawsze trafia muzycznie w moje gusta, ten poranek nie mógł być lepszy" - dodaje Joanna.

"Chłopie, robisz świetną robotę!" - pisze Ania.

Choć w piosence "Nudy” Vito śpiewa o mieście, w klipie postanowił udać się na wieś. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć artystę tańczącego w stodole.