Zamknij

Wakacyjna Trasa Dwójki: Trojanowska upadła na scenie. Niepokojące nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

26.07.2021 09:16
Izabela Trojanowska
fot. VIPHOTO/East News

Izabela Trojanowska upadła podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie. Publiczność zgromadzona na widowni nie kryła zaniepokojenia całą sytuacją. Niespodziewany upadek piosenkarki zarejestrowały telewizyjne kamery, a nagranie trafiło do internetu. Co się stało Izabeli Trojanowskiej?

Izabela Trojanowska była gwiazdą niedzielnego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie. Znana z wielkiego „Wszystko czego dziś chcę” piosenkarka pojawiła się na scenie kilkukrotnie.

W trakcie występu z piosenką Ireny Santor wokalistka niespodziewanie upadła. Cała sytuacja wyglądała na tyle niebezpiecznie, że zaniepokoiła widzów. Co się stało Izabeli Trojanowskiej? Nagranie upadku trafiło do internetu.

Zobacz także: Beyonce upadła na koncercie. Wszystko nagrała kamera [WIDEO]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: Izabela Trojanowska upadła na scenie w Koszalinie

Upadek Izabeli Trojanowskiej w Koszalinie wyglądał naprawdę niepokojąco. Tuż po zaśpiewaniu przeboju „Już nie ma dzikich plaż” 66-letnia gwiazda ukłoniła się publiczności. W pewnym momencie zachwiała się i upadła na plecy.

Koszalińska publiczność nie kryła zaniepokojenia wypadkiem. Artystce natychmiast pomogły tancerki. Nie wiadomo, dlaczego piosenkarka upadła. Być może Izabela Trojanowska zahaczyła o coś na scenie lub po prostu straciła równowagę przez wysokie buty.

Na szczęście wokalistce nic się nie stało. Przed kolejnym występem na Wakacyjnej Trasy Dwójki zapewniła widzów, że wszystko jest w porządku.

Nie martwcie się o mnie, już patrzę pod nogi – miała powiedzieć Trojanowska.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie wideo upadku Izabeli Trojanowskiej w Koszalinie: