Zamknij
Elena Tsagrinou
6 Zobacz galerię
fot. Damian Klamka/East News

Gwiazdy Eurowizji 2021 wystąpiły w trakcie Wakacyjnej Trasie Dwójki. Podczas koncertu w Kielcach na scenie pojawiły się Albina z Chorwacji oraz Elena Tsagrinou, która reprezentowała Cypr. Zaśpiewały swoje eurowizyjne hity "Tick Tock" i "El Diablo".

Eurowizja 2021 zakończyła się wielkim zwycięstwem grupy Maneskin z Włoch, która dzięki wygranej stała się w mgnieniu oka jednym z najpopularniejszych zespołów nie tylko w Europie, ale także na całym świecie.

Uczestnicy Eurowizji 2021 zdobyli także sporą popularność w Polsce. Kilka tygodni temu nasz kraj odwiedzili Włosi, a teraz pojawiły się także reprezentantki Cypru i Chorwacji. Elena Tsagrinou i Albina wystąpiły podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Kielcach. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Gwiazdy Eurowizji 2021 na Wakacyjnej Trasie Dwójki. Elena Tsagrinou i Albina w Kielcach

Elena Tsagrinou i Albina były gwiazdami koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki, który odbył się w niedzielę w Kielcach. Piosenkarki zaśpiewały swoje eurowizyjne utwory.

Reprezentantka Cypru, która tak naprawdę pochodzi z Grecji, zaprezentowała chwytliwy utwór "El Diablo", który dał jej 16. miejsce w finale Eurowizji 2021. Chorwacka piosenka wykonała piosenkę "Tick Tock". Albina miała jednak mniej szczęścia niż Tsagrinou – zakończyła rywalizację na 11. miejscu w pierwszym półfinale i nie awansowała do finałowego konkursu.

Eurowizja 2022 we Włoszech. Kiedy i gdzie się odbędzie? [MIASTO, DATA, TERMIN]

Data Eurowizji 2022 we Włoszech to jeden z tematów, które najbardziej interesuje fanów popularnej imprezy. Termin konkursu wciąż nie jest znany, ale można przypuszczać, że Eurowizja 2022 odbędzie się w maju 2022 roku.

Nadal nie wiadomo również, które włoskie miasto będzie gospodarzem konkursu. Wśród kandydatów są m.in. Turyn, Mediolan, Rzym czy Bolonia.