Zamknij

Wakacyjna Trasa Dwójki: koncert w Stalowej Woli już w niedzielę!

Redakcja
01.08.2018 08:05
Kamil Bednarek
fot. Youtube (Kamil Bednarek)

Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki, której patronem medialnym jest Radio ZET, przenosi się do Stalowej Woli. To właśnie tu odbędzie się trzeci spośród widowiskowych koncertów plenerowych pokazywanych „na żywo” przez TVP2. Gorące, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej – to wszystko czeka widzów Dwójki już w niedzielę 5 sierpnia. Początek transmisji w niedzielę, 5 sierpnia, o godz. 20:05.

Wakacyjna Trasa Dwójki: koncert w Stalowej Woli

Bednarek, Grzegorz Hyży, Red Lips, Kasia Kowalska, De Mono, Papa D., Feel, Lanberry, Cleo, Monika Lewczuk, Agnieszka Adamczewska, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz — to gwiazdy, które już 5 sierpnia rozbłysną na imponującej scenie w Stalowej Woli. Usłyszymy m.in. takie hity, jak "Nasz Disneyland", "Póki na to czas", "Miasto nocą", "Zabiorę nas" i wiele innych...

Zrealizowane z rozmachem, muzyczne widowisko poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Relację z backstage’u zapewni Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET.

Stalowa Wola to kolejny przystanek na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Wielki finał trasy odbędzie się 31 sierpnia w Gdańsku. Całej trasie, której patronem medialnym jest Radio ZET, towarzyszy hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawią się przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz nieśmiertelnych, muzycznych evergreenach.

Początek transmisji ze Stalowej Woli o godz. 20:05 w Dwójce. Na żywo!

Wakacyjna Trasa Dwójki
fot. mat. prasowe