Zamknij

Wakacyjna Trasa Dwójki: finałowy koncert w Gdańsku już w piątek!

Redakcja
29.08.2018 10:34
Ewa Farna
fot. Youtube (EwaFarnaVEVO)

To już ostatni przystanek na muzycznej trasie Dwójki, której patronem medialnym jest Radio ZET. Finałowy koncert odbędzie się w Gdańsku, na terenie historycznej stoczni. Wystąpią wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzycznej, a także gwiazdy zagraniczne, w tym Shanguy — włosko-francuskie trio, które przebojem wdarło się na europejskie listy przebojów. Początek transmisji na antenie TVP2 już w najbliższy piątek 31 sierpnia o godz. 20:45.

Wakacyjna Trasa Dwójki: koncert w Gdańsku

Ostatni z serii spektakularnych, wakacyjnych koncertów Dwójki odbędzie się w wyjątkowym miejscu — w mieście będącym kolebką „Solidarności”, w scenerii historycznej Stoczni Gdańskiej. To właśnie na jej terenie stanie monumentalna scena, na której wystąpi plejada polskich i zagranicznych gwiazd.

Nie zabraknie takich osobowości, jak: Ewa Farna, Ania Wyszkoni czy Ewelina Lisowska. Zagrają legendarne grupy Sztywny Pal Azji, Jary Oddział Zamknięty i Kombi. Na scenie pojawią się także: Kasia Nova, formacja Komodo z przebojem „(I Just) Died In Your Arms“ i Zuzanna Jabłońska — młodziutka artyska, która rozbłysła w pierwszej edycji „The Voice Kids”.

W Gdańsku zagoszczą także zagraniczne gwiazdy, w tym trio Shanguy z przebojem „La Louze“, zespół No Mercy, grupa Scotch, a także F.R. David i Johnson Righeira

Zrealizowane z rozmachem, muzyczne show poprowadzą: Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska i Mateusz Szymkowiak przy wsparciu Kamila Nosela i Damiana Michałowskiego z Radia ZET — rozgłośni, która patronuje trasie koncertowej Dwójki.

Widzów Dwójki i publiczność zgromadzoną w Gdańsku czekają dwie godziny muzycznej zabawy w rytmie największych współczesnych hitów, a także nieśmiertelnych przebojów, które znają całe pokolenia. A wszystko to w niezwykłej, malowniczej scenerii Stoczni Gdańskiej pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa – zakończenie lata z Solidarnością“. Początek w najbliższy piątek o godz. 20:45 w Dwójce. Na żywo!

Wakacyjna Trasa Dwójki
fot. mat. prasowe