Zamknij

Wakacyjna Trasa Dwójki: koncert w Toruniu już w niedzielę!

Redakcja
20.07.2018 10:05
Wakacyjna trasa Dwójki
fot. mat. prasowe

Cztery polskie miasta, najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i ponad osiem godzin muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! TVP2 zaprasza na cykl niezwykłych, zrealizowanych z rozmachem widowisk muzycznych. Letnia trasa Dwójki startuje już w niedzielę 22 lipca w Toruniu. Początek o godz. 20:05, w Dwójce. Oczywiście na żywo!

Wakacyjna trasa Dwójki 

Toruń, Zamość, Stalowa Wola i Gdańsk to przystanki na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki, której patronem jest Radio ZET. Serii letnich, plenerowych koncertów transmitowanych przez telewizyjną Dwójkę tym razem przyświeca hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Nieprzypadkowo. Ultranowoczesne sceny zlokalizowane w czterech polskich miastach gościć będą bowiem plejadę muzycznych gwiazd z Polski i zza granicy. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz nieśmiertelnych evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi własnych letnich miłości i wakacyjnych przygód.

To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko. Zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Kącik utraconych znajomości pozwoli odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Koncert w Toruniu

Na pierwszy koncert Dwójka zaprasza już w niedzielę, 22 lipca. W Toruniu wystąpią m.in. Ewa Farna, IRA, Blue Cafe, KOMBII, Ewelina Lisowska, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Michał Szczygieł, zwyciężczyni The Voice Kids Roksana Węgiel i wielu innych. Usłyszymy takie przeboje, jak „Ona jest ze snu”, „Do nieba”, „Słodkiego miłego życia”, „W stronę słońca” czy „Orła cień”. Koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska, a z backstage'u panie będzie wspierał Mateusz Szymkowiak. Na scenie pojawi się także prowadząca Radia ZET — Agnieszka Kołodziejska, a swoimi wkrętami rozbawiać będzie widownię na miejscu i przed telewizorami Kamil Nosel.

Początek o godz. 20:05 w Dwójce. Na żywo!