Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zamość na Wakacyjnej Trasie Dwójki. Koncert już w niedzielę!

25.07.2018 15:57

Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki, której patronem medialnym jest Radio ZET, nabiera tempa! Po Toruniu, czas na Zamość. Tym razem wśród wykonawców pojawi się gwiazdor zza granicy. Ray Wilson wystąpi ze swoim zespołem, zaśpiewa także w duecie z Patrycją Markowską. Początek transmisji z Zamościa w niedzielę, 29 lipca, o godz. 20:05.

Michał Szpak fot. Gerard/REPORTER/East News

Wakacyjna Trasa Dwójki: koncert w Zamościu

Najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! Na scenie gość zza granicy — Ray Wilson, a także plejada rodzimych gwiazd. W Zamościu wystąpią m.in. Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lucas Meijer, Leszcze, Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers. Koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska. Z backstage’u panie wspierać będą panowie: Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET, znany m.in. z tego, że nie ma osoby, której nie potrafiłby „wkręcić“. Próbkę swoich umiejętności da również w Zamościu.

Wakacyjna Trasa Dwójki: kolejne koncerty

Zamość to kolejny, po Toruniu, przystanek na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Kolejne koncerty odbędą się w sierpniu — w Stalowej Woli (5 sierpnia) i Gdańsku (31 sierpnia). Całej trasie towarzyszy hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawią się przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz nieśmiertelnych, muzycznych evergreenach.

Początek o godz. 20:05 w Dwójce. Na żywo!

Wakacyjna Trasa Dwójki fot. mat. prasowe
Oceń