Zamknij

Wakacyjna Trasa Dwójki w Zamościu. Koncert pełen gwiazd już w niedzielę, 29 lipca!

Redakcja
27.07.2018 16:52
Margaret
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Wakacyjna Trasa Dwójki pod patronatem Radia ZET trwa w najlepsze. Kolejnym jej przystankiem będzie Zamość, gdzie na pewno nie zabraknie świetnych muzycznych wrażeń. Już w najbliższą niedzielę, 29 lipca, będziemy mogli zobaczyć na scenie m.in. Raya Wilsona, Patrycję Markowską, Michała Szpaka, Gromeego i Margaret. Początek transmisji o godz. 20:05 w Dwójce.

Wakacyjna Trasa Dwójki: koncert w Zamościu 29.07

Wakacyjna Trasa Dwójki to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń tegorocznego lata. Na koncertach, którym towarzyszy hasło „Lato, muzyka, zabawa”, mamy okazję usłyszeć zarówno najlepsze hity ostatnich, jak i najsłynniejsze, nieśmiertelne evergreeny.

Już w niedzielę, 29 lipca wakacyjne rytmy będzie można usłyszeć w pięknym Zamościu. Na tamtejszej scenie publiczność i telewidzowie Dwójki zobaczą całą paletę gwiazd polskiej muzyki. Wystąpią m.in. Michał Szpak, Sarsa, Gromee, Margaret, Natalia Szroeder i Marta Gałuszewska. Nie zabraknie też zagranicznego gościa. W Zamościu pojawi się Ray Wilson, który zaśpiewa także w wyjątkowym duecie z Patrycją Markowską.

Zamojski koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska, a materiały zza kulis przygotują dla widzów Mateusz Szymkowiak i słynący z „wkręcania” Kamil Nosel z Radia ZET.

Początek transmisji z Zamościa w niedzielę, 29 lipca, o godz. 20:05.

Kiedy kolejne koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki pod patronatem Radia ZET? Już w sierpniu — w Stalowej Woli (5 sierpnia) i Gdańsku (31 sierpnia).

Wakacyjna Trasa Dwójki
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK