Wakacyjna parodia „Despacito” hitem sieci. Zobacz gorący klip do „My z ekipą” [WIDEO]

14.07.2017 12:38

Każdy przebój muzyczny doczeka się prędzej czy później mnóstwa nowych wersji. Podobnie jest ze słynnym „Despacito”. Tym razem swoją parodię hitu lata 2017 przygotowali Olaf Bressa i Kabaret Malina. Jak im poszło?

Wakacyjna parodia „Despacito” hitem sieci. Zobacz gorący klip do „My z ekipą” [WIDEO] fot. Youtube (Kabaret Malina)

Polski internet zalewa obecnie fala parodii przeboju Luisa Fonsiego oraz Daddy Yankee’ego. Coraz popularniejsza staje się wersja „My z Ekipą” autorstwa Kabaretu Malina i Olafa Bressa. Zabawny tekst i wakacyjny teledysk zrobiły swoje. Parodia robi furorę na Youtube!

Oktawian i „Despacito” po polsku

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak mogłoby brzmieć „Despacito”, gdyby był to utwór polskiego artysty? Swoją autorską wersję wakacyjnego przeboju przedstawił Oktawian. Tutaj możecie posłuchać balladowej wersji pod tytułem „Powoli”.

"Despacito" pomaga Portoryko

Czy przebój muzyczny może wpłynąć na sytuację finansową kraju? Okazuje się, że tak. Światowy sukces „Despacito” to prawdziwy zastrzyk dla gospodarki Portoryko, z którego pochodzą Luis Fonsi i Daddy Yankee. O szczegółach możecie przeczytać tutaj.

Rekordowy hit Fonsiego i Yankee

W czerwcu informowaliśmy o wielkim rekordzie portorykańskiego hitu Luisa Fonsiego i Daddy Yankee’ego w serwisie Youtube. Teledyskowi udało się najszybciej w historii przebić magiczną granicę 2 miliardów wyświetleń, a już najprawdopodobniej w sierpniu zostanie najczęściej oglądanym klipem w historii internetu.

Wiecie, o czym dokładnie jest ta piosenka? Specjalnie dla Was przetłumaczyliśmy tekst. Na przebój możecie cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

QUIZ: Kultowe piosenki lat 90. Jak dobrze je znasz?

QUIZ: Kultowe piosenki lat 90-tych. Jak dobrze je znasz? fot. Youtube (michaeljacksonvevo, spice girls, whitneyhoustonvevo)

RadioZET.pl

Oceń