Zamknij

Startuje „Lato, muzyka, zabawa — Wakacyjna trasa Dwójki”. Cztery koncerty pełne gwiazd!

Redakcja
18.07.2018 08:00
Wakacyjna trasa Dwójki
fot. mat. prasowe

Przed nami wyjątkowa letnia trasa Dwójki, której patronem medialnym jest Radio ZET. Koncerty pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa” odbędą się w czterech polskich miastach. Na ultranowoczesnych scenach zobaczymy wielu zagranicznych gości oraz największe gwiazdy polskiej muzyki, które zaprezentują najnowsze hity i niezapomniane przeboje sprzed lat. Pierwszy koncert już w niedzielę, 22 lipca, w Toruniu. Transmisja w TVP2.

Wakacyjna trasa Dwójki

To będą jedne z najgorętszych koncertów tegorocznych wakacji. Toruń, Zamość, Stalowa Wola i Gdańsk — to właśnie do tych miastach zawita wakacyjna trasa Dwójki. Przyświeca jej hasło „Lato, muzyka, zabawa”.

Podczas czterech letnich koncertów zaprezentują się największe nazwiska polskiej sceny muzycznej i zagraniczne gwiazdy. Nie zabraknie legendarnych przebojów, jak również najpopularniejszych hitów ostatnich lat.

Koncert w Toruniu

Pierwszym przystankiem letniej trasy koncertowej Dwójki, której patronem medialnym jest Radio ZET, będzie piękny Toruń. Już w niedzielę, 22 lipca, wystąpią m.in. Ewa Farna, IRA, Blue Cafe, KOMBII, Ewelina Lisowska i Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Nie zabraknie też zdolnych przedstawicieli młodego pokolenia: Michała Szczygła i Roksany Węgiel, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”.

Koncert na toruńskiej Motoarenie poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska, a towarzyszyć im będzie Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET. Nie zabraknie też wielu materiałów zza kulis, które przedstawią Mateusz Szymkowiak oraz Kamil Nosel.

Koncerty pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa” będą transmitowane w telewizyjnej Dwójce. Dzięki nowoczesnym technologiom wszyscy widzowie TVP2 będą mieli okazję brać czynny udział w całym wydarzeniu. Pojawi się możliwość zaprezentowania krótkiego filmu z wakacji, pozdrowienia najbliższych czy zadedykowania piosenki ukochanej osobie. Uruchomiony zostanie także kącik utraconych znajomości, gdzie będzie okazja odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Początek transmisji z koncertu w Toruniu już w niedzielę, 22 lipca, o godz. 20:05.