Zamknij

„We Are The Champions” w wykonaniu dzieci. Wyjątkowy cover przeboju Queen! [WIDEO]

Redakcja
14.11.2018 12:58
Maati Baani
fot. Youtube (Maati Baani)

Film „Bohemian Rhapsody”, który opowiada historię Freddiego Mercury’ego i Queen, bije obecnie rekordy popularności na całym świecie. W związku z jego premierą internet zalewa fala przeróbek największych przebojów zespołu. Jedną z najciekawszych jest cover słynnego „We Are The Champions” w wykonaniu dzieci z całego świata.

„We Are The Champions” Queen w wykonaniu dzieci

Wielki przebój „We Are The Champions” z repertuaru Queen doczekał się wyjątkowego coveru. Indyjskie małżeństwo, które muzycznie działa pod nazwą Maati Baani, zaprosiło do współpracy utalentowane dzieci z całego świata.

Wszyscy razem nagrali nową wersję hitu Queen. W projekt zaangażowano bardzo młodych wokalistów, gitarzystów, pianistów, a nawet 4-letniego perkusistę Justina Wilsona II. Internauci zachwycają się w komentarzach ogromnym talentem małego chłopca.

„We Are The Champions” to jeden z największych hitów grupy Queen. Choć piosenka z 1977 roku nie zdobyła wielu szczytów list przebojów, zapisała się na stałe w historii muzyki rockowej. Utwór, do którego tekst stworzył Freddie Mercury, szybko stał się także hitem wszelkiego rodzaju wydarzeń sportowych. Warto dodać, że „We Are The Champions” było jedną z piosenek promujących piłkarskie MŚ 1994 w Stanach Zjednoczonych.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK