Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Westlife powraca do muzyki. Słynny boysband zapowiada nową płytę i trasę!

05.10.2018 14:23

Westlife powraca po kilku latach przerwy. Jeden z najpopularniejszych boysbandów w historii zapowiedział, że zaprezentuje fanom nowe piosenki i wyruszy w trasę koncertową. W 2018 roku mija 20 lat od powstania zespołu.

Westlife fot. EAST NEWS/REX FEATURES

Powrót Westlife. Boysband wraca do muzyki

Członkowie Westlife poinformowali, że powracają po sześciu latach od czasu rozwiązania grupy. W przyszłym roku irlandzcy muzycy wydadzą zupełnie nową płytą, a już w listopadzie fani usłyszą ich nowy singiel. Jak podają brytyjskie media, Westlife współpracowali przy nowym albumie m.in. z Edem Sheeranem.

Właśnie mija 20 lat od powstania boysbandu. W związku z tym w maju Westlife wyruszą także w wielką trasę koncertową. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce. Pewne jest, że do zespołu nie powróci Brian McFadden, który rozstał się z formacją w 2004 roku.

Grupa Westlife powstała w 1998 roku. Szybko stała się jednym z najpopularniejszych boysbandów na świecie. Irlandczycy wydali 10 albumów studyjnych, które rozeszły się w ponad 40 milionach egzemplarzy. Mają na swoim wiele przebojów, w tym hitowe covery „Mandy” Barry’ego Manilowa, „Uptown Girl” Billy’ego Joela czy „You Raise Me Up” Secret Garden. Aż 14 piosenek zespołu dotarło na szczyt oficjalnej listy utworów w Wielkiej Brytanii.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/theguardian.com,thesun.ie/PK

Oceń
Tagi