Zamknij

Westlife powraca do muzyki. Słynny boysband zapowiada nową płytę i trasę!

Redakcja
05.10.2018 14:23
Westlife
fot. EAST NEWS/REX FEATURES

Westlife powraca po kilku latach przerwy. Jeden z najpopularniejszych boysbandów w historii zapowiedział, że zaprezentuje fanom nowe piosenki i wyruszy w trasę koncertową. W 2018 roku mija 20 lat od powstania zespołu.

Powrót Westlife. Boysband wraca do muzyki

Członkowie Westlife poinformowali, że powracają po sześciu latach od czasu rozwiązania grupy. W przyszłym roku irlandzcy muzycy wydadzą zupełnie nową płytą, a już w listopadzie fani usłyszą ich nowy singiel. Jak podają brytyjskie media, Westlife współpracowali przy nowym albumie m.in. z Edem Sheeranem.

Właśnie mija 20 lat od powstania boysbandu. W związku z tym w maju Westlife wyruszą także w wielką trasę koncertową. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce. Pewne jest, że do zespołu nie powróci Brian McFadden, który rozstał się z formacją w 2004 roku.

Grupa Westlife powstała w 1998 roku. Szybko stała się jednym z najpopularniejszych boysbandów na świecie. Irlandczycy wydali 10 albumów studyjnych, które rozeszły się w ponad 40 milionach egzemplarzy. Mają na swoim wiele przebojów, w tym hitowe covery „Mandy” Barry’ego Manilowa, „Uptown Girl” Billy’ego Joela czy „You Raise Me Up” Secret Garden. Aż 14 piosenek zespołu dotarło na szczyt oficjalnej listy utworów w Wielkiej Brytanii.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/theguardian.com,thesun.ie/PK