Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Weź nie pytaj” Pawła Domagały najczęściej oglądanym polskim teledyskiem w 2018 roku

07.12.2018 13:31

„Weź nie pytaj” to wielki hit ostatnich miesięcy. Tak ogromnego sukcesu nie spodziewał się nawet twórca przeboju, czyli Paweł Domagała. Serwis YouTube przygotował ostatnio podsumowanie najpopularniejszych polskich klipów 2018 roku. Nie mogło tam zabraknąć też teledysku do „Weź nie pytaj”, który może pochwalić się największą liczbą wyświetleń.

Paweł Domagała fot. Youtube (Paweł Domagała)

Teledysk do hitu „Weź nie pytaj” Pawła Domagały znalazł się w oficjalnym zestawieniu YouTube'a, który podsumował 2018 rok. Serwis wybrał dziesięć najpopularniejszych polskich wideoklipów.

ZOBACZ TEŻ: YouTube Rewind 2018: jakie są najpopularniejsze filmy i teledyski w Polsce? [LISTA FILMÓW; WIDEO]

Klip Pawła Domagały jest nie tylko jednym z najpopularniejszych polskich teledysków 2018 roku na YouTube, ale może pochwalić się również największą liczbą wyświetleń zdobytych w tym roku. W zaledwie nieco ponad pięć miesięcy „Weź nie pytaj” obejrzano 70 milionów razy.

To zdecydowanie najlepszy wynik spośród wszystkich wyróżnionych teledysków z Polski. W podsumowaniu serwisu YouTube znalazły się także m.in. „Łowcy gwiazd” Cleo, „Wonderland” C-BooLa, „Tamagotchi” Taconafide czy „Byle jak” Margaret.

Nowa płyta i singiel Pawła Domagały

16 listopada ukazała się nowa płyta Pawła Domagały. Jego drugi już album „1984” pokrył się na początku grudnia złotem. Promują go hit „Weź nie pytaj” i najnowszy singiel „Wystarczę ja”, do którego teledysk może pochwalić się już 6 milionami wyświetleń w serwisie YouTube. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń