Zamknij

„Weź nie pytaj” Pawła Domagały weselnym hitem. Nagrania z pierwszego tańca podbijają sieć! [WIDEO]

Redakcja
18.10.2018 12:15
Paweł Domagała Weź nie pytaj
fot. Youtube (Paweł Domagała), shutterstock.com

Piosenka „Weź nie pytaj” Pawła Domagały skradła serca milionów Polaków. To obecnie najpopularniejsza piosenka w rozgłośniach radiowych. Jej ciepły klimat i romantyczny tekst sprawiły, że szybko stała się hitem polskich wesel. Zespoły chętnie śpiewają „Weź nie pytaj” w trakcie zabawy, a wiele par tańczy do niej swój pierwszy taniec. Internet zalewa fala nagrań z wesel.

„Weź nie pytaj” Pawła Domagały to weselny hit

„Weź nie pytaj” to bez wątpienia jeden z największych polskich hitów 2018 roku. Utwór znanego aktora i muzyka Pawła Domagały bije rekordy popularności w internecie. W zaledwie kilka miesięcy oficjalny teledysk obejrzano ponad 50 milionów razy.

QUIZ: Jak dobrze znasz hit „Weź nie pytaj”? Dokończ tekst przeboju Pawła Domagały!

Polacy zakochali się w tej akustycznej i niezwykle romantycznej kompozycji. Nic więc dziwnego, że „Weź nie pytaj” momentalnie stało się także hitem na polskich weselach. W ostatnim czasie to właśnie przebój Pawła Domagały jest najczęściej wybieraną piosenką na pierwszy taniec.

W polskim internecie pojawia się coraz więcej nagrań z nowożeńcami tańczącymi w rytm „Weź nie pytaj”. Co więcej, w serwisie YouTube można znaleźć również specjalne filmy instruktażowe, które mają pomóc przyszłym małżonkom w nauce choreografii do piosenki Pawła Domagały.

„Weź nie pytaj” zapowiada drugą płytę Pawła Domagały zatytułowaną „1984”. Album ukaże się już 16 listopada. Jak zapowiada artysta, kolejny krążek będzie jeszcze bardziej osobisty oraz autorefleksyjny.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Weź nie pytaj”

Paweł Domagała dał się bliżej poznać jako aktor. Polscy widzowie bardzo dobrze kojarzą go z ról m.in. w filmach „Wkręceni”, „Gotowi na wszystko. Exterminator” czy serialu „O mnie się nie martw”. 

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK