Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: „Weź nie pytaj” Pawła Domagały trzeci raz z rzędu na szczycie!

Redakcja
19.11.2018 16:51
Paweł Domagała
fot. Youtube (Paweł Domagała)

„Weź nie pytaj” nie ma sobie równych na Liście Przebojów Radia ZET. Hit Pawła Domagały już trzeci tydzień z rzędu znajduje się na samym szczycie. Depczą mu jednak po piętach m.in. 5 Seconds Of Summer i Ania Dąbrowska. W zestawieniu zadebiutowały także „Ćma” Reni Jusis oraz „Keep It To Myself” Jovani.

Lista Przebojów Radia ZET: Paweł Domagała i „Weź nie pytaj” po raz na trzeci na 1. miejscu

Paweł Domagała i jego utwór „Weź nie pytaj” trzeci tydzień z rzędu na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Piosenka polskiego aktora to jeden z największych hitów tegorocznej jesieni. Promuje płytę „1984”, która ukazała się 16 listopada.

„Weź nie pytaj” wciąż cieszy się także dużym zainteresowaniem w internecie. Oficjalny teledysk obejrzano już ponad 60 milionów razy w serwisie YouTube.

Świetny wynik uzyskały także „Youngblood” 5 Seconds of Summer (2. miejsce — awans o 2 pozycje) i „Serce nie sługa” Ani Dąbrowskiej (4. miejsce — awans o 2 pozycje). Kolejny udany tydzień zaliczyli również Calvin Harris i Sam Smith z piosenką „Promises” (3. miejsce) oraz Dynoro i Gigi D'Agostino z wielkim przebojem ostatnich miesięcy „On My Mind” (5. miejsce).

Nowości od Reni Jusis i Jovani

W ostatnim notowaniu Listy Przebojów Radia ZET znajdzie się też coś dobrego dla wszystkich fanów nowości. W zestawieniu pojawiły się dwa nowe utwory, które już niedługo mogą sporo namieszać w czołówce naszej listy: zremiksowana przez Gromeego „Ćma” Reni Jusis (15. miejsce) i „Keep It To Myself” Jovani (17. miejsce)

Poczekalnia

Słuchacze Radia ZET mają w czym wybierać, jeżeli chodzi o utwory w poczekalni. W tym tygodniu znalazły się tam m.in. „Wystarczę ja” Pawła Domagały, „Be Alright” Deana Lewisa czy „High Hopes” Panic! At The Disco.

ODDAJ GŁOS NA LIŚCIE PRZEBOJÓW RADIA ZET [PEŁNE NOTOWANIE]

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK