Zamknij

Whitney Houston molestowana seksualnie jako dziecko. Matka piosenkarki komentuje!

Redakcja
13.07.2018 11:54
Whitney Houston Cissy Houston
fot. NICHOLAS JASON/EAST NEWS

W nowym filmie dokumentalnym o życiu Whitney Houston dowiadujemy się, że legendarna piosenkarka miała być molestowana seksualnie w dzieciństwie przez własną kuzynkę. Cissy Houston, matka gwiazdy, wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Whitney Houston molestowana seksualnie? Jej matka komentuje

Polscy widzowie mają właśnie okazję zobaczyć w kinach film dokumentalny „Whitney”, który opowiada o burzliwym życiu Whitney Houston. W dokumencie pojawiają się szokujące fakty na temat dzieciństwa piosenkarki. Houston miała być molestowana seksualnie przez swoją kuzynkę Dee Dee Warwick, amerykańską soulową artystkę i siostrę Dionne Warwick.

Informację o wykorzystywaniu seksualnym wyjawili asystentka piosenkarki Mary Jones oraz jej przyrodni brat Gary Garland-Houston. Sportowiec potwierdził, iż także był ofiarą molestowania przez kuzynkę. Jak sam przyznał, był wtedy między siódmym a dziewiątym rokiem życia, co oznacza, że Whitney była jeszcze młodsza.

ZOBACZ TEŻ:  Pierwszy występ Whitney Houston w telewizji. Miała tylko 19 lat [WIDEO]

Nieznane dotąd informacje wywołały ogromne poruszenie w internecie. Stanowisko w tej sprawie postanowiły zająć wspomniana Dionne Warwick i matka Whitney Cissy Houston. Ich oświadczenie pojawiło się na łamach magazynu „People”.

— Nie wiedzieliśmy nic na temat oskarżeń o molestowanie aż do dwóch dni przed premierą w Cannes. Nie możemy pogodzić się z szokiem i przerażeniem, które odczuwamy na myśl, że moja siostrzenica Dee Dee Warwick molestowała dwójkę moich dzieci. Być może Dee Dee zmagała się z osobistymi trudnościami, ale fakt, że mogła wykorzystywać seksualnie moje dzieci, przytłacza i jest przez nas niezgłębiony. Ani Whitney, ani Dee Dee nie ma z nami, aby zaprzeczyć, obalić lub potwierdzić te doniesienia. Czy jest to sprawiedliwe dla mojej córki, dla Dee Dee, dla naszej rodziny? — czytamy w oświadczeniu Cissy Houston.

Matka Whitney Houston potwierdziła tym samym, że rodzina nie wiedziała nic na temat molestowania seksualnego. Zarzuca też twórcom nazbyt intymny charakter filmu dokumentalnego. Jej zdaniem być może piosenkarka nie chciała, aby cały świat dowiedział się o jej problemach w dzieciństwie.

Przypomnijmy, że w polskich kinach można właśnie oglądać film dokumentalny zatytułowany „Whitney”, który opowiada o życiu gwiazdy. W dokumencie — wyreżyserowanym przez Kevina Macdonalda — można usłyszeć m.in. wywiady z wieloma krewnymi i bliskimi Whitney Houston oraz niepublikowane dotąd materiały wideo.

TO TAKŻE CIĘ ZAINTERESUJE: Sylwia Grzeszczak śpiewa Whitney Houston! [WIDEO]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK