Zamknij

Ujawniono ostatnie chwile Whitney Houston. Tuż przed śmiercią przeżyła coś strasznego

26.02.2021 15:23
Whitney Houston
fot. Richard Young / Rex Features/EAST NEWS

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku. Po blisko 10 latach od odejścia legendarnej piosenkarki pojawiły się nowe informacje na temat ostatnich chwil życia gwiazdy. Tuż przed śmiercią Whitney Houston miała przeżyć coś strasznego.

Whitney Houston była jedną z najsłynniejszych amerykańskich piosenkarek w historii. Jej hity „I Will Always Love You” czy „I Have Nothing” zachwycają kolejne pokolenia słuchaczy.

Od śmierci Whitney Houston minęło niedawno 9 lat. Teraz na jaw wychodzą nowe informacje o ostatnich chwilach 48-letniej wokalistki.

Zobacz także:  Poznaliśmy ekranową Whitney Houston. Kto zagra główną rolę w filmie „I Wanna Dance With Somebody“?

Śmierć Whitney Houston. Nowe informacje o ostatnich chwilach piosenkarki

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku w pokoju hotelowym na terenie Beverly Hills. Przyczyną śmierci było przypadkowe utonięcie, ale do zgonu piosenkarki przyczyniły się również choroba serca i nadużywanie narkotyków. Testy toksykologiczne wykazały, że tuż przed śmiercią 48-latka zażyła m.in. kokainę oraz leki przeciwlękowe i antyhistaminowe.

Po blisko 10 latach od odejścia Whitney Houston pojawiły się nieznane informacje na temat ostatnich chwil życia gwiazdy. W nowym filmie dokumentalnym "Whitney Houston & Bobbi Kristina: Didn’t We Almost Have It All" ujawniono, że dzień przed śmiercią piosenkarka przeżyła dramatyczną sytuację, która bez wątpienia odbiła się na jej stanie zdrowia. Uratowała swoją córkę przed utonięciem.

Krissi została sama. Poszła się wykąpać, włożyła słuchawki i leżała w wannie. Zasnęła – wyznał Shawn McGill, przyjaciel Bobbi Kristiny Brown.

Whitney powiedziała, że Bóg kazał jej sprawdzić, co u Krissi. Jej matka była dosłownie jej wybawcą. Gdyby nie weszła do tej łazienki w tej samej sekundzie, w której to zrobiła, Krissi umarłaby – dodała chrześniaczka Houston, Brandi Boyd.

Niestety, Bobbi Kristina Brown zmarła w lipcu 2015 roku, trzy lata po śmierci mamy. Przyczyną zgonu 22-latki było zatrucie narkotykami i utonięcie. Przez ostatnie miesiące życia córka Whitney Houston leżała w śpiączce.

Wielka kariera Whitney Houston

Whitney Houston sprzedała ponad 170 milionów płyt na całym świecie i otrzymała ponad 400 nagród. Nagrała przeboje „Greatest Love of All”, „I Have Nothing”, „I'm Every Woman”, „My Love Is Your Love”, „I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)”, „How Will I Know” oraz legendarne „I Will Always Love You”.

W latach dziewięćdziesiątych artystka wyszła za mąż za piosenkarza Bobby’ego Browna. Kilka lat później zaczęła zmagać się z poważny uzależnieniem od narkotyków. Po bardzo trudnym okresie w swoim życiu Whitney Houston powróciła do świata muzyki wraz z albumem „I Look To You” w 2009 roku. Była to jej ostatnia płyta.

Zobacz także:  Whitney Houston miała romans z Robyn Crawford? Kobieta potwierdza plotki

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl,interia.pl