Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Whitney Houston była wykorzystywana seksualnie jako dziecko. Przez kuzynkę!

17.05.2018 12:29

Na tegorocznym festiwalu w Cannes swoją premierę miał film dokumentalny o życiu Whitney Houston. W dokumencie dowiadujemy się, że legendarna piosenkarka była wykorzystywana seksualnie w dzieciństwie przez swoją kuzynkę — Dee Dee Warwick.

Whitney Houston fot. Collection Christophel/East News

Whitney Houston była wykorzystywana seksualnie jako dziecko

Szokujące informacje na temat dzieciństwa Whitney Houston w nowym dokumencie o jej życiu.

W trakcie filmu dokumentalnego „Whitney”, który pokazano premierowo na festiwalu w Cannes, dowiadujemy się, że Whitney Houston była wykorzystywana seksualnie w dzieciństwie przez swoją kuzynkę Dee Dee Warwick, amerykańską soulową artystkę i siostrę Dionne Warwick.

Prawdę o dzieciństwie Houston wyjawili jej asystentka Mary Jones i przyrodni brat gwiazdy, były koszykarz NBA Gary Garland-Houston. Sportowiec potwierdził, iż także był ofiarą molestowania przez kuzynkę. Jak sam przyznał, był wtedy między siódmym a dziewiątym rokiem życia, co oznacza, że Whitney była jeszcze młodsza.

Nowy film dokumentalny o życiu piosenkarki jest zatytułowany „Whitney”. Obraz trafi do amerykańskich i brytyjskich kin już w lipcu. Data polskiej premiery pozostaje na ten moment nieznana. W dokumencie — wyreżyserowany przez Kevina Macdonalda — usłyszymy m.in. wywiady z wieloma krewnymi i bliskimi Whitney Houston.

Whitney Houston sprzedała ponad 170 milionów płyt na całym świecie i otrzymała ponad 400 nagród. Nagrała przeboje „Greatest Love of All”, „I Have Nothing”, „I'm Every Woman”, „My Love Is Your Love” oraz legendarne „I Will Always Love You”.

W latach dziewięćdziesiątych artystka wyszła za mąż za piosenkarza Bobby’ego Browna. Niedługo później zaczęła zmagać się z poważnym problemem narkotykowym. Po bardzo trudnym okresie w swoim życiu, Whitney Houston powróciła do świata muzyki wraz z albumem „I Look To You” w 2009 roku.

Piosenkarka zmarła 11 lutego 2012 roku w pokoju hotelowym na terenie Beverly Hills.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/theguardian.com/PK

Oceń