Zamknij

Whitney Houston była wykorzystywana seksualnie jako dziecko. Przez kuzynkę!

Redakcja
17.05.2018 12:29
Whitney Houston
fot. Collection Christophel/East News

Na tegorocznym festiwalu w Cannes swoją premierę miał film dokumentalny o życiu Whitney Houston. W dokumencie dowiadujemy się, że legendarna piosenkarka była wykorzystywana seksualnie w dzieciństwie przez swoją kuzynkę — Dee Dee Warwick.

Whitney Houston była wykorzystywana seksualnie jako dziecko

Szokujące informacje na temat dzieciństwa Whitney Houston w nowym dokumencie o jej życiu.

W trakcie filmu dokumentalnego „Whitney”, który pokazano premierowo na festiwalu w Cannes, dowiadujemy się, że Whitney Houston była wykorzystywana seksualnie w dzieciństwie przez swoją kuzynkę Dee Dee Warwick, amerykańską soulową artystkę i siostrę Dionne Warwick.

Zobacz także

Prawdę o dzieciństwie Houston wyjawili jej asystentka Mary Jones i przyrodni brat gwiazdy, były koszykarz NBA Gary Garland-Houston. Sportowiec potwierdził, iż także był ofiarą molestowania przez kuzynkę. Jak sam przyznał, był wtedy między siódmym a dziewiątym rokiem życia, co oznacza, że Whitney była jeszcze młodsza.

Nowy film dokumentalny o życiu piosenkarki jest zatytułowany „Whitney”. Obraz trafi do amerykańskich i brytyjskich kin już w lipcu. Data polskiej premiery pozostaje na ten moment nieznana. W dokumencie — wyreżyserowany przez Kevina Macdonalda — usłyszymy m.in. wywiady z wieloma krewnymi i bliskimi Whitney Houston.

Whitney Houston sprzedała ponad 170 milionów płyt na całym świecie i otrzymała ponad 400 nagród. Nagrała przeboje „Greatest Love of All”, „I Have Nothing”, „I'm Every Woman”, „My Love Is Your Love” oraz legendarne „I Will Always Love You”.

W latach dziewięćdziesiątych artystka wyszła za mąż za piosenkarza Bobby’ego Browna. Niedługo później zaczęła zmagać się z poważnym problemem narkotykowym. Po bardzo trudnym okresie w swoim życiu, Whitney Houston powróciła do świata muzyki wraz z albumem „I Look To You” w 2009 roku.

Piosenkarka zmarła 11 lutego 2012 roku w pokoju hotelowym na terenie Beverly Hills.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/theguardian.com/PK