Zamknij

Wiadomo, kiedy Demi Lovato wyjdzie ze szpitala. Co dalej?

Redakcja
02.08.2018 11:42
Demi Lovato
fot. Instagram

Demi Lovato od tygodnia przebywa w szpitalu po przedawkowaniu narkotyków, do którego doszło 24 lipca. Po kilku dniach doszło do komplikacji, jednak pojawiają się już informacje o tym, że gwiazda niebawem opuści szpital.

Po ponad tygodniowym pobycie w szpitalu Demi Lovato ma opuścić go jeszcze w tym tygodniu – poinformował portal TMZ. Co dalej z piosenkarką? Podobno gwiazda ma zdecydować, jakie kroki podejmie i czy uda się na odwyk. Artystka zdaje sobie sprawę, że ma poważne problemy, a bliscy przekonują ją, by zdecydowała się na podjęcie leczenia.

Przypomnijmy, że Demi Lovato przedawkowała narkotyki po wielogodzinnej imprezie w jej posiadłości. Kiedy pojawiły się symptomy przedawkowania, wezwano ratowników medycznych. Ci podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek podawany ofiarom zatrucia substancjami opioidowymi. Piosenkarka od razu trafiła do szpitala.

Przedawkowanie było namacalnym dowodem na to, że gwiazda wróciła do narkotyków. Wcześniej, w czerwcu, Lovato wydała niespodziewanie singiel „Sober”, w którym przyznała, że znów „nie jest czysta”. W przeszłości artystka zmagała się z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Przyznała się też do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/SA