Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wianki nad Wisłą 2019 w Warszawie. Wystąpią m.in. Zalewski, Nosowska i Tulia

11.06.2019 14:02

Wianki nad Wisłą 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Już wiemy, kiedy się odbędą i kto zagra w trakcie tegorocznej imprezy. Na scenie, która stanie na warszawskim Podzamczu, zobaczymy m.in. Krzysztofa Zalewskiego i Nosowską. Radio ZET zaprasza na Wianki nad Wisłą 2019.

Wianki nad Wisłą 2019 Warszawa kiedy i kto zagra na koncercie fot. mat. prasowe

Wianki nad Wisłą 2019: kiedy i kto zagra w Warszawie?

Wianki nad Wisłą 2019 zapowiadają się znakomicie. Poznaliśmy szczegóły imprezy, która odbywa się nieprzerwanie już od 1996 roku.

Tegoroczna edycja Wianków nad Wisłą, której patronem medialnym jest Radio ZET, odbędzie się 22 czerwca na Podzamczu w Warszawie, a scena będzie zlokalizowana tuż przy Multimedialnym Parku Fontann.

Organizatorzy zdradzili już, kto zagra podczas Wianków nad Wisłą 2019. Na scenie wystąpią: Krzysztof Zalewski, Tulia, Nosowska, LUC i Nervo. Występy rozpoczną się o godz. 19:30 i potrwają aż do północy. Koncert poprowadzą wspólnie Ewelina Pacyna oraz Damian Michałowski, czyli słynni prowadzący programu „Uważam ZET” w Radiu ZET.

Wianki nad Wisłą 2019 to nie tylko same koncerty. Program tegorocznej edycji jest niezwykle bogaty i pełen atrakcji. Impreza startuje już od godz. 12:00. Nie zabraknie zabaw dla najmłodszych, jarmarku kulinarnego i Pikniku Świętojańskiego, podczas którego odbędzie się ceremonia wodowania warszawskiego Wianka. Organizatorzy przewidzieli też rozrywki dla fanów wody. W planach są chociażby warsztaty żeglarskie czy regaty.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Wianków nad Wisłą 2019 jest bezpłatny.

Wianki nad Wisłą 2019 Warszawa fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK

Oceń