Wielki sukces byłej gwiazdy One Direction. Zayn Malik podbija Youtube

14.06.2017 11:22

W świecie internetu liczba wyświetleń w serwisie Youtube to jeden z najważniejszych wyznaczników popularności. Pod tym względem Zayn Malik, była gwiazda One Direction, może mieć powody do zadowolenia.

Wielki sukces byłej gwiazdy One Direction. Zayn Malik podbija Youtube fot. Youtube / ZaynVevo

Zayn Malik dołączył właśnie do grona artystów, których oficjalne kanały oglądano już ponad miliard razy. Jego teledyski cieszą się ogromną popularnością w serwisie Youtube.

Internauci zdecydowanie najchętniej oglądali klipy do utworów „Pillowtalk” (ponad 726 milionów wyświetleń) i „I Don’t Wanna Live Forever” z Taylor Swift (ponad 62 miliony wyświetleń). Oba utwory mogliście usłyszeć na antenie Radia ZET.

Brytyjskiemu wokaliście wciąż jednak daleko do tych najlepszych. Justin Bieber, Katy Perry, Rihanna i Taylor Swift nie mają sobie równych na Youtube. Materiały na ich oficjalnych kanałach oglądano już ponad 10 miliardów razy.

Odejście z One Direction i debiutancki album

Szokująca informacja o odejściu Malika obiegła muzyczny świat w marcu 2015 roku. Artysta podpisał solowy kontrakt z wytwórnią i rozpoczął prace nad własną muzyką. Rok później na półki sklepowe trafił jego pierwszy album „Mind Of Mine”.

Obecnie Zayn jest w trakcie nagrywania kolejnego krążka. W sieci zadebiutował już pierwszy singiel z nowego wydawnictwa. Utwór „Still Got Time” powstał we współpracy z raperem PartyNextDoor.

RadioZET.pl/Youtube/PK

Oceń