Zamknij

Wielki sukces byłej gwiazdy One Direction. Zayn Malik podbija Youtube

Redakcja
14.06.2017 11:22
Wielki sukces byłej gwiazdy One Direction. Zayn Malik podbija Youtube
fot. Youtube / ZaynVevo

W świecie internetu liczba wyświetleń w serwisie Youtube to jeden z najważniejszych wyznaczników popularności. Pod tym względem Zayn Malik, była gwiazda One Direction, może mieć powody do zadowolenia.

Zayn Malik dołączył właśnie do grona artystów, których oficjalne kanały oglądano już ponad miliard razy. Jego teledyski cieszą się ogromną popularnością w serwisie Youtube.

Internauci zdecydowanie najchętniej oglądali klipy do utworów „Pillowtalk” (ponad 726 milionów wyświetleń) i „I Don’t Wanna Live Forever” z Taylor Swift (ponad 62 miliony wyświetleń). Oba utwory mogliście usłyszeć na antenie Radia ZET.

Brytyjskiemu wokaliście wciąż jednak daleko do tych najlepszych. Justin Bieber, Katy Perry, Rihanna i Taylor Swift nie mają sobie równych na Youtube. Materiały na ich oficjalnych kanałach oglądano już ponad 10 miliardów razy.

Odejście z One Direction i debiutancki album

Szokująca informacja o odejściu Malika obiegła muzyczny świat w marcu 2015 roku. Artysta podpisał solowy kontrakt z wytwórnią i rozpoczął prace nad własną muzyką. Rok później na półki sklepowe trafił jego pierwszy album „Mind Of Mine”.

Obecnie Zayn jest w trakcie nagrywania kolejnego krążka. W sieci zadebiutował już pierwszy singiel z nowego wydawnictwa. Utwór „Still Got Time” powstał we współpracy z raperem PartyNextDoor.

RadioZET.pl/Youtube/PK