Zamknij

Wielkie emocje i łzy na scenie. Niezapomniany występ Keshy na Grammy 2018 [WIDEO]

Redakcja
29.01.2018 14:59
Wielkie emocje i łzy na scenie. Niezapomniany występ Keshy na Grammy 2018 [WIDEO]
fot. Youtube (SUPER Channel)

W 2017 roku artystka powróciła do świata muzyki po długiej nieobecności. Przez ostatnie kilka lat zmagała się z kłopotami zdrowotnymi i sądową batalią z Dr. Luke’m, słynnym producentem muzycznym. Oskarżyła go m.in. o molestowanie i psychiczne znęcanie się. O tych trudnych wydarzeniach opowiada ballada „Praying”, którą gwiazda zaprezentowała podczas gali Grammy 2018. Towarzyszyło jej kilka znanych artystek.

Pełen emocji występ Keshy podczas Grammy 2018 to dziś jeden z najczęściej poruszanych tematów w amerykańskich mediach. Artystka zaśpiewała utwór „Praying”, w którym nawiązuje do trudnych wydarzeń w jej życiu.

Gwiazda zmagała się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi — trafiła na odwyk z powodu zaburzeń odżywiania i cierpiała na stany lękowe. W 2014 roku Kesha złożyła pozew przeciwko producentowi muzycznemu Dr. Luke’owi, z którym współpracowała przy tworzeniu swoich dwóch studyjnych albumów „Animal” i „Warrior”. Piosenkarka oskarżyła mężczyznę o molestowanie seksualne oraz znęcanie się psychiczne i fizyczne. Producent nie przyznał się do winy, a sprawa została ostatecznie odrzucona przez sąd.

— Mam nadzieję, że piosenka dotrze do osób, które zmagają się z problemami i pomoże im zrozumieć, że bez względu na to, jak bardzo jest źle, będą w stanie to pokonać. Jeżeli jesteś otoczony miłością i prawdą, nigdy nie przegrasz. Nie poddawaj się — napisała artystka na swoim Facebooku kilka miesięcy temu.

Obok 30-latki na scenie pojawiło się kilkanaście ubranych na biało kobiet, w tym piosenkarki Camila Cabello, Cyndi Lauper, Andra Day czy Bebe Rexha. Występem nawiązano do głośnych w ostatnich miesiącach afer seksualnych oraz kwestii molestowania i wykorzystywania kobiet.

Występ Keshy wzbudził wśród widzów i internautów mnóstwo emocji, a sama artystka nie ukrywała wzruszenia tuż po swoim występie.

Sukces komercyjny Keshy

W 2009 roku piosenkarka zadebiutowała z utworem „Tik Tok”, który niemal natychmiast stał się wielkim przebojem na całym świecie. Kolejne single takie jak „Your Love Is My Drug”, „Take It Off”, „We R Who We R” czy „Die Young” także dobrze radziły sobie na światowych listach. Słuchacze Radia ZET poznali Amerykankę przede wszystkim dzięki hitowi „Timber”, w którym artystka pojawia się u boku Pitbulla.

Singiel „Praying” to jeden z utworów, który znalazły się na albumie zatytułowanym „Rainbow”. Płyta ukazała się 11 sierpnia 2017 roku i była nominowana do Grammy w kategorii „najlepszy wokalny album pop”.

RadioZET.pl/PK