Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wielkie tłumy na koncercie Mandaryny. Gwiazda powróciła na scenę! [WIDEO]

30.01.2018 10:47

Jej utwory „Here I Go Again” i „Ev’ry Night” podbijały listy przebojów na początku XXI wieku. Później sława Mandaryny przeminęła. Ponowne zainteresowanie jej postacią to idealny przykład tego, jaką obecnie siłę ma internet. Nagły i niespodziewany wzrost popularności sprawił, że Marta Wiśniewska ma dziś swoje kolejne pięć minut. Jej pierwszy koncert po długiej przerwie przyciągnął tłumy.

Wielkie tłumy na koncercie Mandaryny. Gwiazda powróciła na scenę! [WIDEO] fot. instagram.com/marta.mandaryna

Ogłoszenie pierwszego występu Mandaryny po latach wywołało ogromne poruszenie w polskiej sieci. Oficjalne wydarzenie na Facebooku przyciągnęło ponad 6 tysięcy użytkowników. Wielu internautów początkowo jednak nie wierzyło, że gwiazda naprawdę wystąpi we wrocławskim klubie HAH.

Sobotnie wydarzenie okazało się faktem i przyciągnęło ogromne tłumy. Przed wejściem do budynku ustawiła się wielka kolejka, a zdjęcia oraz nagrania spod sceny pokazują, że pierwszy koncert Marty Wiśniewskiej od lat odniósł prawdziwy sukces.

Skąd ponowne zainteresowanie Mandaryną?

Występ Mandaryny na sopockim festiwalu w 2005 roku pamiętają wszyscy. Artystka zaprezentowała wtedy na żywo przebój „Ev’ry Night”. Niestety, jej prezentacja wywołała wiele kontrowersji, a na 27-letnią wówczas Wiśniewską spadła lawina negatywnych opinii na temat jej umiejętności wokalnych.

Okazuje się, że pamiętne wydarzenie w Sopocie nadal cieszy się ogromną popularnością w internecie. W mediach społecznościowych wciąż można znaleźć wiele komentarzy internautów nawiązujących do tego występu, a hit „Ev’ry Night” zyskał wręcz drugie życie w sieci.

Kolejne koncerty

Tournée Mandaryny nie skończy się jedynie na wrocławskim koncercie. Artystka ma już zaplanowane występy w Poznaniu (kwiecień), Sopocie (czerwiec), a już w najbliższy piątek pojawi się w Krakowie.

RadioZET.pl/PK

Oceń