Zamknij

Wielkie tłumy na koncercie Mandaryny. Gwiazda powróciła na scenę! [WIDEO]

Redakcja
30.01.2018 10:47
Wielkie tłumy na koncercie Mandaryny. Gwiazda powróciła na scenę! [WIDEO]
fot. instagram.com/marta.mandaryna

Jej utwory „Here I Go Again” i „Ev’ry Night” podbijały listy przebojów na początku XXI wieku. Później sława Mandaryny przeminęła. Ponowne zainteresowanie jej postacią to idealny przykład tego, jaką obecnie siłę ma internet. Nagły i niespodziewany wzrost popularności sprawił, że Marta Wiśniewska ma dziś swoje kolejne pięć minut. Jej pierwszy koncert po długiej przerwie przyciągnął tłumy.

Ogłoszenie pierwszego występu Mandaryny po latach wywołało ogromne poruszenie w polskiej sieci. Oficjalne wydarzenie na Facebooku przyciągnęło ponad 6 tysięcy użytkowników. Wielu internautów początkowo jednak nie wierzyło, że gwiazda naprawdę wystąpi we wrocławskim klubie HAH.

Sobotnie wydarzenie okazało się faktem i przyciągnęło ogromne tłumy. Przed wejściem do budynku ustawiła się wielka kolejka, a zdjęcia oraz nagrania spod sceny pokazują, że pierwszy koncert Marty Wiśniewskiej od lat odniósł prawdziwy sukces.

Skąd ponowne zainteresowanie Mandaryną?

Występ Mandaryny na sopockim festiwalu w 2005 roku pamiętają wszyscy. Artystka zaprezentowała wtedy na żywo przebój „Ev’ry Night”. Niestety, jej prezentacja wywołała wiele kontrowersji, a na 27-letnią wówczas Wiśniewską spadła lawina negatywnych opinii na temat jej umiejętności wokalnych.

Okazuje się, że pamiętne wydarzenie w Sopocie nadal cieszy się ogromną popularnością w internecie. W mediach społecznościowych wciąż można znaleźć wiele komentarzy internautów nawiązujących do tego występu, a hit „Ev’ry Night” zyskał wręcz drugie życie w sieci.

Kolejne koncerty

Tournée Mandaryny nie skończy się jedynie na wrocławskim koncercie. Artystka ma już zaplanowane występy w Poznaniu (kwiecień), Sopocie (czerwiec), a już w najbliższy piątek pojawi się w Krakowie.

RadioZET.pl/PK