Zamknij

Wojciech Łuczaj-Pogorzelski miał wypadek samochodowy. Lider Oddziału Zamkniętego trafił do szpitala

Piotr Krajewski
12.03.2019 10:32
Wojciech Łuczaj-Pogorzelski lider Oddziału Zamkniętego miał wypadek samochodowy trafił do szpitala
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Wojciech Łuczaj-Pogorzelski miał wypadek samochodowy na terenie Warszawy. Lider Oddziału Zamkniętego trafił do szpitala. Poniedziałkowe zdarzenie potwierdzili członkowie zespołu. Nie zdradzili jednak szczegółów na temat stanu zdrowia Wojciecha Łuczaja-Pogorzelskiego.

Wojciech Łuczaj-Pogorzelski, lider zespołu Oddział Zamknięty, miał wypadek samochodowy, do którego doszło w poniedziałek na warszawskim Ursynowie. W wyniku zderzenia trzech aut jeden z samochodów dachował. Muzyk trafił do szpitala.

Informację o wypadku 57-letniego Wojciecha Łuczaja-Pogorzelskiego potwierdzili także członkowie zespołu Oddział Zamknięty. Zdecydowali jednak nie udzielać szczegółów na temat stanu zdrowia artysty.

 Jest pod dobrą opieką szpitala. Nic więcej nie możemy powiedzieć, trwają intensywne badania. Dziękujemy wszystkim za już udzieloną pomoc — napisała grupa.

We wtorek członkowie grupy dodali kolejną informację: „Wszystkich dopytujących się o stan zdrowia Wojtka informujemy, że szczęśliwie żyje i jest cały, przechodzi jeszcze niezbędne badania”.

Oddział Zamknięty to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Formacja powstała w 1979 roku. Do ich największych przebojów należą utwory „Obudź się”, „Andzia i Ja”, „Gdyby nie Ty” czy „Party”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK