Zamknij

Tragedia na festiwalu muzycznym. Wokalista zastrzelony w trakcie koncertu

Piotr Krajewski
09.08.2019 12:51
Wokalista Cesar Canales zastrzelony w trakcie koncertu tragedia na festiwalu muzycznym
fot. Facebook

Cesar Canales, wokalista metalowego zespołu Apes of God, został zastrzelony podczas koncertu na festiwalu. Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony weekend w mieście Armenia w Salwadorze.

Wokalista Apes of God zastrzelony w trakcie koncertu

Nie żyje Cesar Canales. W minioną sobotę 27-letni wokalista został zastrzelony przez mężczyznę w trakcie koncertu swojego zespołu. Grupa Apes of God była jedną z gwiazd festiwalu Green Metal Concert odbywającego w mieście Armenia w środkowoamerykańskim Salwadorze.

Sprawcą morderstwa Cesara Canalesa jest 36-letni Wilber Isidro Orellana Martinez, który był jednym z uczestników imprezy. Wokalista Apes of God zginął na miejscu od strzału w głowę. Zabójca został zatrzymany następnego dnia. Służby nie podają więcej szczegółów i nadal badają motyw działania sprawcy.

>> Śmierć na Lollapalooza w Chicago. Nie żyje 24-letni uczestnik słynnego festiwalu

Nie wiadomo na ten moment, czy mężczyzna należał do lokalnego gangu w Salwadorze. Niewielkie państwo w Ameryce Środkowej jest uznawane za jeden z najniebezpieczniejszych krajów na świecie, który niechlubnie słynie z bardzo wysokiego wskaźnika zabójstw i działalności przestępców.

Po tragedii na koncercie członkowie deathmetalowego zespołu Apes of God wydali oświadczenie, w którym przyznali, że są zdruzgotani całą sytuacją i najprawdopodobniej zakończą działalność.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tellerreport.com/PK