Zamknij

Wokalista Slipknot z koronawirusem: "Nigdy w życiu nie byłem tak bardzo chory"

24.08.2021 14:54
Corey Taylor
fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Corey Taylor, wokalista metalowej formacji Slipknot niedawno poinformował fanów, że ma COVID-19. Muzyk przyznał, że nigdy nie czuł się tak chory.

Corey Taylor, wokalista grupy Slipknot działa także jako artysta solowy. Muzyk niedawno koncertował, promując nowy album, jednak musiał odwołać występ na jednym z planowanych wydarzeń, ponieważ zachorował.

Corey Taylor z koronawirusem. Twierdzi, że nigdy nie był tak chory

Artysta przeprosił fanów i przyznał, że ma koronawirusa i jest bardzo chory. Muzyk zaktualizował informacje na temat swojego stanu zdrowia. Podkreślił, że najgorsze ma już za sobą.

Taylor przyznał, że COVID-19 to najgorsza choroba, jaką w życiu przechodził.

Najgorsze za mną. Wciąż jestem zarażony, ale gorączka minęła, bóle zniknęły, wszystko wypociłem. Nadal jestem przytłoczony, ale powoli z tego wychodzę. Nie powinno zająć mi dużo czasu, zanim uzyskam negatywny wynik testu.

Corey Taylor namawia fanów do szczepień

Artysta zaznacza jednak, że zdaje sobie sprawę, że mógł czuć się jeszcze gorzej, gdyby nie przyjął szczepionki. Muzyk cieszy się, że zdecydował się na szczepienie, a jego organizm szybko poradził sobie z przeciwnościami.

Wzdrygam się na samą myśl, jak byłoby mi źle, gdybym się nie zaszczepił. Jednak dodatkowa ochrona pozwoliła mi przez to przejść.

Wokalista Slipknota zaapelował do wszystkich osób, które nadal mają wątpliwości co do przyjęcia szczepienia.

To najlepsza rzecz, jaką możesz dla siebie zrobić.

Zobacz też:  Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA] 

RadioZET.pl/Kerrang!