Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pamiętasz hit „Barbie Girl”? Tak dziś wygląda wokalista grupy Aqua [FOTO]

24.07.2018 13:55

Wiele przebojów lat dziewięćdziesiątych jest ponadczasowych. Jednym z nich jest bez wątpienia „Barbie Girl”, hit duńsko-norweskiego duetu Aqua. Jego wokalistka Lene Nystrom Rasted była swego czasu gwiazdą. Dziś jednak mało kto o niej pamięta. Tak wygląda 44-letnia artystka.

Aqua fot. Youtube (AquaVEVO)

Tak dziś wygląda wokalistka Aqua

„Barbie Girl” z 1997 roku to jeden z największych hitów lat dziewięćdziesiątych, któremu udało się zrobić furorę w wielu krajach. Piosenka Aqua była numerem jeden niemal w całej Europie, świetnie radziła sobie także w Stanach Zjednoczonych. Debiutancka płyta duetu zatytułowana „Aquarium” zawojowała listy bestsellerów i sprzedała się w ponad 14 milionach egzemplarzy na całym świecie.

ZOBACZ TEŻ: QUIZ: Kultowe piosenki lat 90-tych. Jak dobrze je znasz?

Lene Nystrom Rasted, wokalistka Aqua, cieszyła się swego czasu ogromną popularnością. Po wielkim sukcesie dwóch pierwszych albumów duet postanowił jednak zrobić sobie przerwę, a Norweżka skupiła się na karierze solowej. Niestety, jej muzyka nie zdobyła dużego zainteresowania.

Dziś Lene ma 44 lata i znów koncertuje z Aqua po całej Skandynawii. Zobaczcie, jak teraz wygląda autorka przeboju „Barbie Girl”. Hit wciąż cieszy się wielką popularnością w internecie — oficjalny teledysk obejrzano ponad 520 milionów razy na YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi